Připojení k ESET HOME

Pro zobrazení a správu licencí, včetně jimi aktivovaných zařízení, připojte zařízení k ESET HOME. Prostřednictvím portálu můžete prodloužit platnost licence nebo zobrazit její detailní informace. Pomocí správcovského portálu ESET HOME nebo jeho mobilní aplikace můžete upravovat nastavení Anti-Theft, přidat všechny své licence, stahovat produkty přímo do svých zařízení nebo sdílet licence prostřednictvím e-mailu. Více informací naleznete v příručce ESET HOME.

BEGINNER_MYESET

Pro připojení zařízení ke svému ESET HOME účtu:


note

Pokud se připojujete k účtu ESET HOME během instalace, nebo jako aktivační metodu vyberete možnost Použít účet ESET HOME, aktivační proces se bude lišit. Pro více informací si prostudujte kapitolu Použití účtu ESET HOME.

Pokud máte na zařízení nainstalovaný ESET Internet Security a je aktivovaný licencí, kterou jste přidali do účtu ESET HOME, ovšem zařízení ještě není k účtu ESET HOME připojené, můžete jej připojit. Více informací, jak ESET Internet Security připojit, si prostudujte v kapitole produktové příručkyPřihlášení ke svému účtu ESET HOME a Přidání zařízení v ESET HOME.

1.V horní části hlavního okna programu klikněte na ikonu ESET HOME a v zobrazené nabídce na možnost Připojit k ESET HOME, případně klikněte na odkaz Připojit toto zařízení k ESET HOME v zobrazeném oznámení týkajícím se ESET HOME účtu.

2.Přihlaste se ke svému účtu ESET HOME


note

Pokud zatím nemáte účet ESET HOME, pro registraci nebo zobrazení instrukcí v Online nápovědě ESET HOME klikněte na tlačítko Vytvořit účet.

V případě, že si na heslo nemůžete vzpomenout, klikněte na možnost Zapomněli jste heslo? a pokračujte dle instrukcí v Online nápovědě ESET HOME.

3.Zadejte Název zařízení a klikněte na možnost Pokračovat.

4.Po úspěšném připojení se zobrazí okno s podrobnostmi. Klikněte na Hotovo.