ESET ürününü bir arkadaşınıza öneri amaçlı yönlendirme

Bu ESET Internet Security sürümü artık, yönlendirme bonusları sunmaktadır. Bu sayede, ESET ürün deneyiminizi aile veya arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Deneme lisansıyla etkinleştirilen bir üründen yönlendirmeler de paylaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz ve ürün etkinleştirmesiyle sonuçlanan her başarılı yönlendirme için hem siz hem de arkadaşınız ilave bir ay tam koruma kazanırsınız.

Yüklenmiş ESET Internet Security ürününüzü kullanarak yönlendirme yapabilirsiniz. Yönlendirebileceğiniz ürün, yönlendirmeyi gönderdiğiniz ürüne bağlıdır. Aşağıdaki tabloya bakın.

Yüklenmiş ürününüz

Yönlendirebileceğiniz ürün

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Bir üründen bahsetme

Yönlendirme bağlantısı göndermek için ESET Internet Security ana menüsünde Arkadaşınıza yönlendirin seçeneğini tıklayın. Yönlendirme bağlantısı üzerinden yönlendir'i tıklayın. Ürününüz yeni pencerede gösterilecek bir yönlendirme bağlantısı oluşturacak. Bağlantıyı kopyalayıp ailenize ve arkadaşlarınıza gönderin. Yönlendirme bağlantınızı paylaşmanın birkaç yolu vardır: doğrudan ESET ürününüzden, Google+ ürününden,  Gmail kişilerinize veya Facebook'ta.

Arkadaşınız kendisine gönderdiğiniz yönlendirme bağlantısını tıkladığında, yeni bir kullanıcı olması halinde ürünü indirebileceği veya lisansını ilave bir ay boyunca uzatabileceği bir web sayfasına yönlendirilir. Başarılı bir şekilde etkinleştirilen her yönlendirme bağlantısı için bir bildirim alırsınız ve lisansınız otomatik olarak ekstra bir ay uzatılır. ESET ürününüzdeki Arkadaşınıza yönlendirin penceresinde, etkinleştirilen yönlendirme bağlantılarının sayısını kontrol edebilirsiniz.