Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Informacje o dokumentacji

Można się z niego dowiedzieć, jak korzystać z usługi ESET Full Disk Encryption i zarządzać nią. Zawiera on również informacje na temat możliwości połączeń usługi ESET Full Disk Encryption z innymi produktami biznesowymi firmy ESET.

Zastosowaliśmy tutaj zestaw identycznych symboli do wyróżniania szczególnie ważnych tematów. Tematy zostały podzielone na kilka rozdziałów i podrozdziałów. Odpowiednie informacje można znaleźć, używając pola Szukaj u góry.

Pomoc online to główne źródło pomocy. Najnowsza wersja pomocy online jest wyświetlana automatycznie, gdy działa połączenie z Internetem.

Baza wiedzy firmy ESET zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także zalecane rozwiązania dotyczące różnych problemów. Jest ona regularnie aktualizowana przez specjalistów firmy ESET, dlatego stanowi najlepsze narzędzie do rozwiązywania rozmaitych dylematów.
 

Forum ESET pozwala użytkownikom produktów firmy ESET w prosty sposób uzyskiwać pomoc i pomagać innym. Można na nim publikować pytania dotyczące dowolnych problemów lub używanych produktów firmy ESET.
Pola tekstowe:


note

Ta sekcja zawiera przydatne informacje, na przykład dotyczące poszczególnych funkcji, lub łącza do tematów pokrewnych.


important

Informacje w tej sekcji należy uważnie przeczytać i nie należy ich pomijać. Nie mają one kluczowego znaczenia, są jednak ważne.


warning

Kluczowe informacje, które należy przeczytać ze szczególną uwagą. Ostrzeżenia mają na celu zapobiegnięcie potencjalnie szkodliwym pomyłkom. Tekst w tej sekcji należy przeczytać ze zrozumieniem, ponieważ dotyczy on bardzo istotnych ustawień systemowych i ryzykownych czynności.


example

Przykłady przedstawiają czynności użytkownika, które dotyczą omawianego tematu. Przykłady są używane do wyjaśniania bardziej skomplikowanych zagadnień.