Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Użytkownicy łączący się z rozwiązaniem ESET PROTECT i ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT i ESET PROTECT Cloud są aplikacjami umożliwiającymi zarządzanie produktami ESET w środowisku sieciowym z jednej lokalizacji centralnej. System zarządzania zadaniami ESET PROTECTESET PROTECT Cloud i  umożliwia instalowanie oprogramowania zabezpieczającego ESET na zdalnych komputerach oraz szybkie reagowanie na nowe problemy i zagrożenia. Samo rozwiązanie ESET PROTECT nie zapewnia ochrony przed szkodliwym kodem. Do tego niezbędne jest zainstalowanie oprogramowania zabezpieczającego ESET na każdym z klientów.

Rozwiązania zabezpieczające ESET obsługują sieci obejmujące wiele typów platform. Sieć może stanowić połączenie aktualnych systemów operacyjnych firmy Microsoft, systemów operacyjnych Linux i macOS oraz systemów operacyjnych urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych i tabletów).

ESET PROTECT i ESET PROTECT Cloud to system zdalnego zarządzania nowej generacji, który znacznie różni się od poprzednich wersji ESET Remote Administrator. Zgodność z poprzednimi wersjami produktów zabezpieczających firmy ESET można sprawdzić tutaj:

ESET PROTECT — obsługiwane produkty

ESET PROTECT Cloud — obsługiwane produkty

Różnice między ESET PROTECT a ESET PROTECT Cloud możesz znaleźć w naszej dokumentacji.


note

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz:

ESET PROTECT — dokumentacja online

ESET PROTECT Cloud — dokumentacja online