Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Загальний опис

ESET Endpoint Security for Android (EESA) нового покоління призначений для роботи з ESET PROTECT і ESET PROTECT Cloud — новою консоллю управління, яка дає змогу віддалено вести управління всіма рішеннями ESET для захисту.

Доступна версія Google Play і веб-версія ESET Endpoint Security for Android.

ESET Endpoint Security for Android версії 4 сумісний із такими продуктами:

ESET PROTECT

ESET PROTECT Cloud.

ESET Endpoint Security for Android призначений для захисту корпоративних мобільних пристроїв від найновіших загроз шкідливого програмного забезпечення і захисту ваших даних, навіть у тих випадках, коли пристрій загублений або вкрадений. Окрім того, цей продукт допомагає системним адміністраторам підтримувати пристрої у відповідності до політик безпеки компанії.

ESET Endpoint Security for Android також можна використовувати в невеликих і середніх компаніях без потреби віддаленого управління за допомогою ESET PROTECT. IT-фахівець, системний адміністратор або користувач може поділитися своєю конфігурацією ESET Endpoint Security for Android із колегами. Цей процес повністю нівелює потребу в активації продукту й ручному налаштуванні кожного його модуля продукту, які в іншому разі потрібно виконувати відразу після інсталяції ESET Endpoint Security for Android.