Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Загальний опис

Продукт ESET Endpoint Security for Android (EESA) нового покоління призначений для роботи з ESET PROTECT  — новою консоллю управління, яка дає змогу віддалено управляти всіма рішеннями ESET для захисту.

Доступна версія Google Play і веб-версія ESET Endpoint Security for Android.

ESET Endpoint Security for Android версії 4 сумісний із такими продуктами:

ESET PROTECT.

ESET PROTECT On-Prem (версії 11.0 і старіших)

ESET Endpoint Security for Android призначений для захисту корпоративних мобільних пристроїв від найновіших загроз шкідливого програмного забезпечення і захисту ваших даних, навіть у тих випадках, коли пристрій загублений або вкрадений. Окрім того, цей продукт допомагає системним адміністраторам підтримувати пристрої у відповідності до політик безпеки компанії.

ESET Endpoint Security for Android також можна використовувати в невеликих і середніх компаніях без потреби віддаленого управління за допомогою ESET PROTECT. IT-фахівець, системний адміністратор або користувач може поділитися своєю конфігурацією ESET Endpoint Security for Android із колегами. Цей процес повністю нівелює потребу в активації продукту й ручному налаштуванні кожного його модуля продукту, які в іншому разі потрібно виконувати відразу після інсталяції ESET Endpoint Security for Android.