ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Tanıtım

Yeni nesil ESET Endpoint Security for Android (EESA), ESET PROTECT   ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yeni yönetim konsolu tüm ESET güvenlik çözümlerinin uzaktan yönetimine olanak tanır.

ESET Endpoint Security for Android Google Play sürümü ve web sürümü vardır.

ESET Endpoint Security for Android sürüm 4 şunlarla uyumludur:

ESET PROTECT.

ESET PROTECT On-Prem (sürüm 11.0 ve öncesi)

ESET Endpoint Security for Android - için kurumsal mobil aygıtları en son kötü amaçlı tehditlere karşı korumak ve cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda bile verilerinizin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca sistem yöneticilerinin, aygıtlarının kurumsal güvenlik politikalarına uygun şekilde çalışmasını sağlamalarına yardımcı olur.

ESET Endpoint Security for Android küçük ila orta ölçekli şirketler için de uyarlanabilir ve bunun için ESET PROTECTüzerinden uzaktan yönetim gerekmez. BT teknisyeni, sistem yöneticisi veya kullanıcı ESET Endpoint Security for Android yapılandırmasını iş arkadaşlarıyla paylaşabilir. Bu işlem, ESET Endpoint Security for Android ürününün yüklenmesinin hemen ardından başka şekilde işlem yapılması gerekmediği sürece, her ürün modülü için ürün etkinleştirmesi ve manuel kurulum gereksinimini tamamen ortadan kaldırır.