ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Anti-Theft

Technologie Anti-Theft chrání mobilní zařízení před neoprávněným přístupem.

Pokud zařízení ztratíte, nebo vám jej někdo ukradne a vymění SIM kartu za jinou (nedůvěryhodnou), ESET Endpoint Security for Android automaticky zařízení uzamkne a na definované telefonní číslo(a) odešle SMS s upozorněním. Tato zpráva bude obsahovat telefonní číslo aktuálně vložené SIM karty, její IMSI (International Mobile Subscriber Identity) a IMEI telefonu (International Mobile Equipment Identity). Neoprávněný uživatel nebude vědět, že byla tato zpráva odeslána, protože se automaticky odstraní ze zařízení a vlákna odeslaných zpráv. Můžete si také vyžádat GPS souřadnice svého ztraceného mobilního zařízení nebo vzdáleně vymazat všechna data v něm uložená.


important

Funkce důvěryhodných SIM karet není k dispozici na zařízeních se systémem Android 10 a novějším.

Anti-Theft poskytuje administrátorům účinný nástroj pro ochranu dat uložených v zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení a pomáhá jej získat zpět. Můžete jej ovládat na dálku pomocí ESET PROTECT.

Odeslání požadovaného příkazu prostřednictvím ESET PROTECT se provede na pozadí a informace o úspěšném provedení příkazu se zobrazí přímo v ESET PROTECT Web Console.

Při odeslání příkazu Najít pomocí ESET PROTECT, získáte informace o pozici zařízení (GPS souřadnice).

Všechny Anti-Theft příkazy můžete provádět přímo z ESET PROTECT. Prostřednictvím nové správy mobilních zařízení dokážete jako administrátor odeslat Anti-Theft příkazy na mobilní zařízení pomocí několik málo kliknutí. Provedení Anti-Theft úloh zajišťuje Mobile Device Connector, komponenta, která je součástí ESET PROTECT infrastruktury.