ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Představení

Nová generace ESET Endpoint Security for Android (EESA) je navržena tak, aby spolupracovala s ESET PROTECT a ESET PROTECT Cloud, novou konzolí pro vzdálenou správu bezpečnostních produktů ESET.

ESET Endpoint Security for Android ve verzi 3 je kompatibilní s:

ESET Security Management Center 7,

ESET PROTECT a ESET PROTECT Cloud.

ESET Endpoint Security for Android je komplexní řešení, které chrání firemní mobilní zařízení nejen před novými hrozbami, ale dokáže také zabránit zneužití dat uložených v zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení. Dále administrátorům umožňuje striktně vynutit na všech zařízeních bezpečnostní politiku.

Pokud nepoužíváte ESET PROTECT, ESET Endpoint Security for Android nově nabízí možnost, která vám pomůže zajistit stejnou konfiguraci produktu na všech zařízeních. Jako administrátor můžete nastavení produktu ESET Endpoint Security for Android z jednoho zařízení exportovat, odeslat jej dalšímu uživateli například e-mailem, který si jej importujte. Tímto způsobem se zbavíte nutnosti konfigurovat veškerá nastavení na každém zařízení ručně, stejně tak provádět aktivaci produktu po dokončení instalace ESET Endpoint Security for Android.