Yükleme yöntemi

ESET Endpoint Security Ürününü istemci iş istasyonlarına ESET PROTECT, ESET Security Management Center veya ESET PROTECT Cloud üzerinden uzaktan dağıtmadığınız sürece, ESET Endpoint Security 8.x sürümünü istemci iş istasyonlarına yüklemek için çeşitli yöntemler vardır.

ESET Endpoint Security ürününü yükleme veya 6.6.x sürümüne yükseltme

Yöntem

Amaç

İndirme bağlantısı

Ile yükleme ESET AV Remover

ESET AV Remover Aracı, yükleme işlemine başlamadan önce sisteminize önceden yüklenmiş olan neredeyse tüm antivirus yazılımlarını kaldırmanıza yardımcı olur.

64 bit indir
32 bit indir

*** Yükleme (.exe)

ESET AV Remover Olmadan yükleme işlemi.

N/A

Yükleme (.msi)

Kurumsal ortamlarda .msi yükleyicisi tercih edilen yükleme paketidir. Bu, genellikle ESET Security Management Center gibi çeşitli araçların kullanıldığı offline ve uzaktan dağıtım işlemlerinden kaynaklanır.

64 bit indir
32 bit indir

Komut satırıyla yükleme

ESET Endpoint Security komut satırı kullanılarak yerel olarak veya ESET PROTECT veya ESET Security Management Center aracı üzerinden istemci görevi kullanılarak uzaktan yüklenebilir.

N/A

GPO veya SCCM kullanılarak dağıtma

ESET Management Agent ve ESET Endpoint Security ürünlerini istemci iş istasyonlarına dağıtmak için GPO veya SCCM gibi yönetim araçları kullanın.

N/A

RMM araçlarını kullanarak dağıtma

Uzaktan Yönetim ve İzleme (RMM) aracı için ESET DEM eklentiler ESET Endpoint Security ürününü istemci iş istasyonlarına dağıtmanıza olanak tanır.

N/A

ESET Endpoint Security, 30'dan fazla dilde kullanılabilir.