Yükleme (.exe)

.exe yükleyicisini başlattığınızda yükleme sihirbazı yükleme sürecinde size yol gösterecektir.


important

Bilgisayarınızda başka antivirus programları yüklü olmadığından emin olun. Tek bir bilgisayarda iki veya daha fazla antivirüs çözümü yüklüyse, bu ürünler birbiriyle çakışabilir. Sisteminizdeki diğer antivirüs programlarını kaldırmanızı öneririz. Genel antivirus yazılımına yönelik kaldırıcı araçlarının bir listesi için bilgi bankası makalemize bakın (İngilizce ve diğer birkaç dilde mevcuttur).

INSTALLATION_WELCOME

1.Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni okuyun ve kabul ettiğinizi belirtmek üzere Kabul Ediyorum'u tıklayın. Yüklemeye devam etmek için koşulları kabul ettikten sonra İleri'yi tıklayın.

INSTALLATION_EULA

2.ESET LiveGrid® geri bildirim sistemini etkinleştirip etkinleştirmeme tercihinizi yapın. ESET LiveGrid®, ESET'in yeni sızıntılar hakkında hemen ve sürekli olarak bilgilendirilmesini sağlar, böylece müşterilerimizi daha iyi bir şekilde koruyabiliriz. Sistem yeni tehditleri ESET Virüs Laboratuvarı'na göndermenize izin verir; tehditler burada analiz edilip işlenir ve algılama altyapısına gönderilir.

3.Yükleme işlemindeki sonraki adım İstenmeyen türden olabilecek uygulamaların algılanmasını yapılandırmaktır. Daha fazla ayrıntı için İstenmeyen türden olabilecek uygulamalar bölümüne bakın.

4.Son adımda Yükle'yi tıklayarak yüklemeyi onaylayın. Yükleme klasörünü değiştir'i tıklayarak ESET Endpoint Security ürününü belirli bir klasöre yükleyebilirsiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra ESET Endpoint Security ürününü etkinleştirmeniz istenir.

INSTALLATION_THREATSENSE_NET