Активація віддаленого моніторингу та керування

Віддалений моніторинг і керування (RMM) — це процес нагляду за програмними системами (наприклад, на настільних ПК, серверах і мобільних пристроях) і контролю їх роботи за допомогою локально інстальованих агентів, доступ до яких може отримати постачальник послуг керування. Для керування ESET Endpoint Security можна використовувати RMM версії 6.6.2028.0 і новіших.

CONFIG_RMM

За замовчуванням модуль ESET RMM вимкнено. Щоб увімкнути модуль ESET RMM, перейдіть у розділ "Додаткові параметри" (F5)  і натисніть Інструменти. Розгорніть вузол ESET RMM і встановіть перемикач Увімкнути RMM.

Робочий режим: щоб увімкнути інтерфейс RMM тільки для безпечних операцій і операцій із доступом тільки для читання, виберіть Лише безпечні операції. Щоб увімкнути інтерфейс RMM для всіх операцій, виберіть Усі операції.

Операція

Режим "Лише безпечні операції"

Режим "Усі операції"

Отримати інформацію про програму

Отримати конфігурацію

Отримати відомості про ліцензію

Отримати журнали

Отримати статус захисту

Отримати статус оновлення

Застосувати конфігурацію

 

Запустити активацію

 

Запустити сканування

Запустити оновлення

Метод авторизації: виберіть метод авторизації для модуля RMM. Щоб увімкнути авторизацію, виберіть Шлях програми в розкривному меню. Інакше виберіть Немає.

warning

Попередження

RMM має завжди використовувати авторизацію, щоб забороняти зловмисному ПЗ вимикати або обходити захист ESET Endpoint.

Шляхи програми: конкретні програми, яким дозволено запускати RMM. Якщо для методу авторизації вибрано Шлях програми, натисніть Редагувати, щоб відкрити вікно конфігурації Дозволені шляхи програми RMM.

CONFIG_RMM_ADD

Додати: створити новий дозволений шлях програми RMM. Введіть шлях або натисніть кнопку , щоб вибрати виконуваний файл.

Редагувати: змінити наявний дозволений шлях. Використовуйте параметр Редагувати, якщо виконуваний файл перенесено до іншої папки.

Видалити: видалити наявний дозволений шлях.

 

За замовчуванням каталог програми ESET Endpoint Security в кінцевій точці містить файл ermm.exe (як правило, його можна знайти тут: C:\Program Files\ESET\ESET Security). Програма ermm.exe здійснює обмін даними з плагіном RMM, який у свою чергу обмінюється даними з агентом RMM, підключеним до сервера RMM.

ermm.exe – програма командного рядка, розроблена компанією ESET, що дає змогу керувати кінцевими продуктами й забезпечує обмін даними з будь-яким плагіном RMM.

Плагін RMM – програма стороннього виробника, запущена локально в кінцевій системі Windows. Плагін розроблено для забезпечення обміну даними з певним агентом RMM (наприклад, лише Kaseya), а також програмою ermm.exe.

Агент RMM – програма стороннього виробника (наприклад, Kaseya), запущена локально в кінцевій системі Windows. Агент обмінюється даними з плагіном і сервером RMM.