Úvod do programu ESET SysInspector

ESET SysInspector je aplikace, která důkladně prohlédne počítač a zobrazí získaná data v souhrnném náhledu. Informace jako nainstalované ovladače a aplikace, síťová připojení nebo důležité položky registru Windows mohou pomoci při zjišťování příčiny podezřelého chování systému, ať už kvůli softwarové nebo hardwarové nekompatibilitě či infiltraci škodlivým kódme.

ESET SysInspector můžete spustit dvěma způsoby: Spuštěním přímo z řešení ESET Security nebo stažením samostatné verze (SysInspector.exe) z webových stránek společnosti ESET. Obě verze nabízejí identické funkce a ovládají se stejně. Rozdíl je pouze při zpracovávání výstupů. Samostatná verze exportuje záznam o systému do .xml souboru a uloží jej na pevný disk. Zatímco integrovaná verze uloží záznam o systému přímo do záložky Nástroje > ESET SysInspector (kromě ESET Remote Administrator). Pro více informací se podívejte do sekce ESET SysInspector jako součást ESET Endpoint Security.

Po spuštění ESET SysInspector chvíli vyčkejte na dokončení inspekce počítače. Může to trvat 10 sekund až několik minut v závislosti na hardwarové konfiguraci, operačním systému a počtu nainstalovaných aplikací.