ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Yükleme

Bir istemci iş istasyonunda ESET Endpoint Security ürününü yüklemenin birkaç yolu vardır (ESET Endpoint Security ürününü ESET PROTECT veya ESET PROTECT Cloud üzerinden istemci iş istasyonlarına uzaktan dağıtmıyorsanız).


note

ESET Endpoint Security sürümünden ESET Endpoint Antivirus sürümüne, önceden yüklenmiş olan ESET Endpoint Security ile birlikte ESET Endpoint Antivirus yükleyicisini çalıştırarak düşürebilirsiniz. Ancak, aynı veya sonraki bir sürümü yüklemeniz gerekir.

Yöntem

Amaç

İndirme bağlantısı

Ile yükleme ESET AV Remover

ESET AV Remover Aracı, yükleme işlemine başlamadan önce sisteminize önceden yüklenmiş olan neredeyse tüm antivirus yazılımlarını kaldırmanıza yardımcı olur.

64 bit'i indir
32 bit'i indir

*** Yükleme (.exe)

ESET AV Remover Olmadan yükleme işlemi.

64 bit'i indir
32 bit'i indir

Yükleme (.msi)

Kurumsal ortamlarda .msi yükleyicisi tercih edilen yükleme paketidir. Bu, genellikle ESET PROTECT gibi çeşitli araçların kullanıldığı offline ve uzaktan dağıtım işlemlerinden kaynaklanır.

64 bit'i indir
32 bit'i indir

Komut satırıyla yükleme

ESET Endpoint Security komut satırı kullanılarak yerel olarak veya ESET PROTECT aracı üzerinden istemci görevi kullanılarak uzaktan yüklenebilir.

N/A

GPO veya SCCM kullanılarak dağıtma

ESET Management Agent ve ESET Endpoint Security ürünlerini istemci iş istasyonlarına dağıtmak için GPO veya SCCM gibi yönetim araçları kullanın.

N/A

RMM araçlarını kullanarak dağıtma

Uzaktan Yönetim ve İzleme (RMM) aracı için ESET DEM eklentiler ESET Endpoint Security ürününü istemci iş istasyonlarına dağıtmanıza olanak tanır.

N/A

ESET Endpoint Security, 30'dan fazla dilde kullanılabilir.