ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Uzaktan yönetilen uç noktalar için dokümanlar

ESET kurumsal ürünleri ve ESET Endpoint Security, tek bir merkezi konumdan ağa bağlı bir ortamdaki istemci iş istasyonlarında, sunucularda ve mobil cihazlarda uzaktan yönetilebilir. 10 istemci iş istasyonundan daha fazlasını yöneten sistem yöneticileri tek bir merkezi konumdan ESET çözümlerini dağıtmak, görevleri yönetmek, güvenlik politikalarını uygulamak, sistem durumunu izlemek ve uzak bilgisayarlardaki sorun veya tehditlere hızla yanıt vermek için ESET uzaktan yönetim araçlarından birini dağıtmayı düşünebilir.

ESET uzaktan yönetim araçları

ESET Endpoint Security, ESET PROTECT veya ESET PROTECT Cloud tarafından uzaktan yönetilebilir.

  • ESET HUB - ESET PROTECT birleşik güvenlik platformuna merkezi ağ geçidi. Tüm ESET platform modülleri için merkezi kimlik, abonelik ve kullanıcı yönetimi sağlar. Ürününüzü etkinleştirme talimatları için ESET PROTECT Lisans Yönetimi'ne bakın. ESET HUB, ESET Business Account ve ESET MSP Administrator aracının yerini tamamen alacak.

Ek güvenlik ürünleri

  • ESET Inspect - Olay tespiti, olay yönetimi ve yanıtı, veri toplama, tehlike tespit göstergeleri, anomali tespiti, davranış tespiti, ilke ihlalleri gibi özellikleri içeren kapsamlı bir Uç Nokta Tespit ve Yanıt sistemidir.
  • ESET Endpoint Encryption - Bekleyen ve aktarım halindeki verilerinizi korumak için tasarlanmış kapsamlı bir güvenlik uygulamasıdır. ESET Endpoint Encryption kullanarak dosyaları, klasörleri ve e-postaları şifreleyebilir veya şifreli sanal diskler oluşturabilir, arşivleri sıkıştırabilir ve güvenli dosya silme işlemi için bir masaüstü parçalayıcı ekleyebilirsiniz.

Üçüncü taraf uzaktan yönetim araçları

En iyi uygulamalar

"Nasıl yapılır?" kılavuzları