ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Instalace (.msi)

Po spuštění .msi instalačního balíčku se zobrazí průvodce, který vás provede celým procesem instalace.


example

Ve firemním prostředí je .msi preferovaný typ instalačního balíčku. Je to především z důvodu možnosti offline instalace a jeho vzdáleného nasazení prostřednictvím mnoha nástrojů jakým je mj. ESET PROTECT.


important

Ujistěte se, zda nemáte nainstalován další antivirový program. Současný běh dvou a více antivirových programů na jednom počítači může vést k vzájemné nekompatibilitě. Proto doporučujeme odinstalovat všechny ostatní antivirové programy. V databázi znalostí naleznete nástroje pro odinstalaci nejrozšířenějších antivirových programů (dostupný v angličtině a několika dalších jazycích).


note

Instalační balíček ESET Endpoint Security vytvořený pomocí ESET PROTECT podporuje Windows 10 Enterprise for Virtual Desktops a Windows 10 v režimu více relací.

  1. Vyberte si požadovaný jazyk a klikněte na tlačítko Další.

INSTALLATION_MSI_WELCOME

  1. V dalším kroku se zobrazí licenční ujednání s koncovým uživatelem. Přečtěte si jej a kliknutím na Přijmout jej odsouhlaste. V instalaci pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

INSTALLATION_MSI_EULA

  1. Dále se rozhodněte, zda chcete zapnout systém zpětné vazby ESET LiveGrid®. ESET LiveGrid® pomáhá bezprostředně informovat společnost ESET o nových hrozbách a tím chránit zákazníky. Tento systém funguje na principu odeslání podezřelých vzorků do virové laboratoře společnosti ESET, kde jsou analyzovány a využívány při vytváření detekčního jádra. Pokud chcete konfigurovat další instalační parametry, klikněte na Pokročilá nastavení.

INSTALLATION_MSI_THREATSENSE_NET

  1. Kliknutím na tlačítko Instalovat zahájíte instalaci produktu. Po dokončení instalace budete vyzváni k aktivaci produktu ESET Endpoint Security.