ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite temą

Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant

Sukčiavimas apsimetant yra nusikalstama veikla, kurioje naudojama socialinė inžinerija (manipuliavimas naudotojais, siekiant gauti konfidencialią informaciją). Sukčiavimas apsimetant naudojamas norint pasiekti neskelbtinus duomenis, pvz., banko sąskaitų numerius, PIN kodus ir kt. Daugiau informacijos rasite terminų žodyne. ESET Endpoint Security yra apsaugos nuo sukčiavimo apsimetant funkcija, kuri blokuoja tinklalapius, platinančius šio tipo turinį.

Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant įgalinta pagal numatytuosius nustatymus. Šį nustatymą galima pasiekti pagrindiniame programos lange > Išplėstinis nustatymas (F5) > Saitynas ir el. paštas > Apsauga nuo sukčiavimo apsimetant.

Apsilankę mūsų žinių bazės straipsnyje rasite daugiau informacijos apie ESET Endpoint Security apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant.

Prieiga prie apsimestinės svetainės

Kai pasiekiate atpažintą sukčiavimo apsimetant svetainę, jūsų saityno naršyklėje bus rodomas šis dialogo langas. Jei svetainėje vis tiek norėsite apsilankyti, spustelėkite Nepaisyti grėsmės (nerekomenduojama).

WEB_PHISHING


note

Galimos sukčiavimo apsimetant svetainės, kurios buvo įtrauktos į baltąjį sąrašą, pagal numatytuosius nustatymus nustos galioti po keleto valandų. Kad leistumėte naudoti interneto svetainę nuolat, naudokite URL adresų valdymo įrankį. Dalyje Išplėstinis nustatymai (F5) > Saitynas ir el. paštas > Prieigos prie saityno apsauga > URL adresų valdymas > Adresų sąrašas > Redaguoti įtraukite į sąrašą svetainę, kurią norite redaguoti.

Pranešti apie sukčiavimo apsimetant svetainę

Naudodami saitą Pranešti galite pranešti apie apsimestinę / kenkėjišką svetainę ir pateikti ją ESET, kad būtų atlikta analizė.


note

Prieš pateikdami svetainę ESET įsitikinkite, kad ji atitinka vieną ar daugiau iš šių kriterijų:

Arba galite pateikti svetainę el. paštu. Siųskite el. laišką adresu samples@eset.com. Būtinai nurodykite aprašomąją temą ir pridėkite kuo daugiau informacijos apie svetainę (pvz., svetainę, iš kurios čia patekote, kaip sužinojote apie šią svetainę ir pan.).