Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

ESET Endpoint Antivirus for macOS

У продукті ESET Endpoint Antivirus for macOS 7 втілено новий підхід до розробки повністю інтегрованої системи безпеки комп’ютера. Остання версія ядра сканування ThreatSense® відрізняються високою швидкістю й точністю роботи, гарантуючи надійний захист комп’ютера. У результаті ви отримуєте інтелектуальну систему, що безперервно захищає комп’ютер від атак і шкідливого програмного забезпечення, яке може становити загрозу.

ESET Endpoint Antivirus for macOS 7 — повноцінне рішення безпеки, яке стало результатом тривалої роботи, спрямованої на поєднання максимального захисту та використання мінімуму системних ресурсів. Передові технології на базі штучного інтелекту здатні проактивно блокувати проникнення вірусів, шпигунських і троянських програм, черв’яків, нав’язливої реклами, руткітів й інших атак з Інтернету, не зменшуючи продуктивність системи та не порушуючи роботу комп’ютера.

Цей продукт насамперед призначено для робочих станцій, які працюють у середовищі малих фірм. Його можна використовувати з ESET PROTECT On-Prem, що дає змогу легко керувати будь-якою кількістю клієнтських робочих станцій, застосовувати політики й правила, відстежувати виявлені об’єкти й віддалено адмініструвати зміни з будь-якого комп’ютера в мережі.