Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

ESET Endpoint Antivirus for macOS

Program ESET Endpoint Antivirus for macOS 7 jest nowym rozwiązaniem zapewniającym w pełni zintegrowaną ochronę komputera przed zagrożeniami. Bezpieczeństwo komputera zapewnia najnowsza wersja silnika skanowania ThreatSense® o szybkim i precyzyjnym działaniu. W wyniku tego połączenia powstał inteligentny system, który w porę ostrzega przed atakami i szkodliwymi aplikacjami zagrażającymi komputerowi.

Program ESET Endpoint Antivirus for macOS 7 to kompletne rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Zaawansowane techniki oparte na sztucznej inteligencji potrafią z wyprzedzeniem eliminować przenikające do systemu wirusy, aplikacje szpiegujące, konie trojańskie, robaki, oprogramowanie reklamowe i programy typu rootkit oraz inne formy ataków z Internetu, unikając przy tym obniżania wydajności komputera czy zakłócania jego pracy.

Produkt jest przeznaczony głównie do użytku na stacjach roboczych w małym środowisku firmowym. Można z niego korzystać w połączeniu z programem ESET PROTECT On-Prem, co pozwala na łatwe zarządzanie dowolną liczbą klienckich stacji roboczych, stosowanie zasad i reguł, monitorowanie procesu wykrywania oraz zdalne wprowadzanie zmian z dowolnego komputera podłączonego do sieci.