Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

ESET Endpoint Antivirus 9

У продукті ESET Endpoint Antivirus 9 втілено новий підхід до розробки повністю інтегрованої системи безпеки комп’ютера. Робота останньої версії підсистеми сканування ESET LiveGrid® ґрунтується на принципах швидкості й точності для захисту вашого комп’ютера. Таким чином, кожен користувач отримує інтелектуальну систему, яка гарантує постійний захист від атак і зловмисного програмного забезпечення, що загрожують комп’ютеру.

ESET Endpoint Antivirus 9 — повноцінне рішення безпеки, яке стало результатом тривалої роботи, спрямованої на поєднання максимального захисту та використання мінімуму системних ресурсів. Передові технології на базі штучного інтелекту здатні проактивно блокувати проникнення вірусів, шпигунських і троянських програм, черв’яків, нав’язливої реклами, руткітів й інших атак з Інтернету, не зменшуючи продуктивність системи та не порушуючи роботу комп’ютера.

ESET Endpoint Antivirus 9 насамперед призначено для робочих станцій, які працюють у середовищі малих фірм.

Щоб вам було легше орієнтуватися в наданій інформації розділу Самостійне використання ESET Endpoint Antivirus, теми довідки, зокрема Завантаження, Інсталяція й Активація, розділено на кілька розділів і підрозділів.

Використання ESET Endpoint Antivirus і ESET PROTECT у корпоративному середовищі дає змогу легко керувати будь-якою кількістю робочих станцій клієнтів, застосовувати політики та правила, стежити за виявленими об’єктами та віддалено налаштовувати клієнти з будь-якого комп’ютера в мережі.

У розділі Поширені запитання розглядаються питання та проблеми, які найчастіше виникають у користувачів.


Функції та переваги

Удосконалений інтерфейс користувача

У цій версії інтерфейс користувача було значно змінено та спрощено на основі результатів тестування зручності в користуванні. Усі формулювання в елементах графічного інтерфейсу та сповіщень ретельно відредаговано, а сам інтерфейс тепер підтримує мови із записом справа наліво, зокрема арабську й іврит. Oнлайн-довідку тепер інтегровано в програму ESET Endpoint Antivirus. Її вміст постійно оновлюється.

Антивірус та антишпигун

Завчасне виявлення та видалення більшості зареєстрованих і невідомих вірусів, черв’яків, троянських програм і руткітів. Технологія розширеної евристики дає змогу визначати раніше не відомі шкідливі програми, гарантуючи захист від нових загроз і їх завчасне знешкодження. Захист доступу до Інтернету та Захист від фішингу здійснюється шляхом контролю зв’язків між веб-браузерами й віддаленими серверами (включно з протоколом SSL). Захист поштового клієнта забезпечує керування поштовими комунікаціями через протоколи POP3(S) та IMAP(S).

Регулярні оновлення

Регулярне оновлення обробника виявлення (попередня назва – "вірусна база даних") і модулів програми – найкращий спосіб гарантувати максимальний захист комп’ютера.

ESET LiveGrid®
(репутація у хмарі)

Відстежуйте репутацію запущених процесів і файлів безпосередньо в ESET Endpoint Antivirus.

Віддалене керування

ESET PROTECT дозволяє керувати продуктами ESET на робочих станціях, серверах і мобільних пристроях, які працюють у мережі, з єдиного центру. Веб-консоль ESET PROTECT (веб-консоль ESET PROTECT) дозволяє виконувати такі операції: розгортати рішення ESET, керувати завданнями, застосовувати політики безпеки, відстежувати стан системи й швидко реагувати на проблеми або загрози на віддалених комп’ютерах.

Захист від мережевих атак

Aналізує вміст мережевого трафіку й захищає від мережевих атак. Увесь трафік, який вважатиметься шкідливим, буде заблоковано.

Веб-контроль (тільки в ESET Endpoint Security)

Веб-контроль дає змогу блокувати веб-сторінки з потенційно образливими матеріали. Крім того, керівники підприємств або системні адміністратори можуть заборонити доступ до певних попередньо визначених категорій (більше 27) і підкатегорій (більше 140) веб-сайтів.