ESETi veebiabi

Otsing Eesti
Valige teema

ESET Endpoint Antivirus 9

ESET Endpoint Antivirus 9 kujutab endast uut lähenemist tõeliselt integreeritud arvutiturbele. Kontrollimootori ESET LiveGrid® uusim versioon on arvuti turvalisena hoidmiseks kiire ja täpne. Tulemuseks on intelligentne süsteem, mis on pidevalt valvel teie arvutit ohustavate rünnakute ja ründetarkvara suhtes.

ESET Endpoint Antivirus 9 on terviklik turbelahendus, mis põhineb meie pikaajalisel püüdlusel kombineerida maksimaalne kaitse minimaalse süsteemiressursinõudlikkusega. Kõrgtehnoloogiad, mis põhinevad tehisintellektil, on võimelised ennetavalt kõrvaldama viiruste, nuhkvara, trooja hobuste, usside, reklaamvara, juurkomplektide ja muude Interneti-põhiste rünnakute poolseid sissetunge, ilma süsteemi jõudlust takistamata või teie arvutit häirimata.

ESET Endpoint Antivirus 9 on eeskätt mõeldud kasutamiseks väikeettevõtete tööjaamades.

Jaotises Toote ESET Endpoint Antivirus kasutamine iseseisvalt leiate abiteemad, mis on jaotatud mitmesse pea- ja alampeatükki, et pakkuda selgitusi ja konteksti, shallalaadimine, installimine ja aktiveerimine.

Toote ESET Endpoint Antivirus kasutamine koos lahendusega ESET PROTECT võimaldab teil ettevõttes hõlpsalt hallata mis tahes hulgal klienttööjaamu, rakendada poliitikaid ja reegleid, jälgida ohtude tuvastamist ja konfigureerida kliente iga võrguühendusega arvuti kaudu.

Jaotises Levinud küsimused käsitletakse mõningaid sageli esitatavaid küsimusi ja võimalikke probleeme.


Funktsioonid ja eelised

Ümber kujundatud kasutajaliides

Selle versiooni kasutajaliides on kasutatavuse testide tulemuste põhjal olulisel määral ümber kujundatud ja seda on lihtsustatud. Kõik GUI sõnastused ja teavitused on hoolikalt üle vaadatud ja liides toetab nüüd paremalt vasakule kulgeva kirjaga keeli, nagu heebrea ja araabia keel. Võrguspikker on nüüd programmi ESET Endpoint Antivirus integreeritud ja pakub dünaamiliselt uuendatud tugisisu.

Viiruse- ja nuhkvaratõrje

Tuvastab ennetavalt ning kõrvaldab tuntud ja tundmatuid viirusi, usse, Trooja hobuseid ja juurkomplekte. Täiustatud heuristika märgib isegi tundmatu pahavara, kaitstes teid tundmatute ohtude eest ja kõrvaldades need enne kahjustusi. Veebikasutuse kaitse ja andmepüügivastane kaitse toimivad veebibrauseri ja kaugserverite vahelist sidet (k.a SSL) jälgides. Meilikliendi kaitse tagab POP3(S)- ja IMAP(S)-protokolli kaudu toimuva meilisuhtluse kontrolli.

Korrapärane uuendamine

Tuvastusmootori (varem tuntud viirussignatuuride andmebaasina) ja programmi moodulite korrapärane uuendamine on parim meetod arvutis maksimaalse turvataseme tagamiseks.

ESET LiveGrid®
(tähtsustaseme väljaselgitamisfunktsioon)

Saate kontrollida jooksvate protsesside ja failide mainet otse programmi ESET Endpoint Antivirus abil.

Kaughaldus

ESET PROTECT võimaldab teil hallata ESET-i tooteid tööjaamades, serverites ja mobiilseadmetes võrgukeskkonnas ühest kesksest asukohast. Teenuse ESET PROTECT veebikonsooli (ESET PROTECT veebikonsool) kasutades saate juurutada ESET-i lahendusi, hallata toiminguid, rakendada turbepoliitikaid, jälgida süsteemi olekut ja reageerida kaugarvutites kiiresti probleemidele või ohtudele.

Kaitse võrgurünnakute eest

Analüüsib võrguliikluse sisu ja kaitseb võrgurünnakute eest. Kahjulikuks peetav liiklus blokeeritakse.

Veebikasutuse kontroll (ainult ESET Endpoint Security)

Veebikasutuse kontrolli funktsiooniga saate tõkestada veebilehti, mis võivad sisaldada ebasoovitavat materjali. Peale selle saavad tööandjad või süsteemi administraatorid keelata juurdepääsu rohkem kui 27 eelmääratud veebisaidikategooriale ja rohkem kui 140 alamkategooriale.