Pomoc i obsługa

Program ESET Endpoint Antivirus jest dostarczany z narzędziami i informacjami pomagającymi w rozwiązywaniu problemów, które można napotkać.

Pomoc

Szukaj w bazie wiedzy firmy ESETBaza wiedzy firmy ESET zawiera odpowiedzi na często zadawane pytania oraz zalecane rozwiązania różnych problemów. Dzięki regularnej aktualizacji przez specjalistów z firmy ESET baza wiedzy jest bardzo skutecznym narzędziem do rozwiązywania różnego rodzaju problemów.

Otwórz pomoc — kliknięcie tego łącza powoduje otwarcie stron pomocy programu ESET Endpoint Antivirus.

Znajdź szybkie rozwiązanie — wybranie tej opcji umożliwia znalezienie rozwiązania najczęściej występujących problemów. Przed skontaktowaniem się z działem obsługi technicznej zalecamy zapoznanie się z wyświetlonymi informacjami.

Dział obsługi klienta

Prześlij zgłoszenie do działu obsługi klienta — jeśli nie można znaleźć rozwiązania problemu, można skorzystać z formularza dostępnego w witrynie internetowej firmy ESET, który pozwala na szybki kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Narzędzia pomocy technicznej

Encyklopedia zagrożeń — łącza do publikowanej przez firmę ESET Encyklopedii zagrożeń, która zawiera informacje na temat zagrożeń i objawów związanych z różnymi rodzajami infekcji.

Historia bazy sygnatur wirusów — łącza do Radaru wirusów ESET, gdzie można znaleźć informacje na temat wersji bazy sygnatur wirusów ESET.

Specjalistyczna aplikacja czyszcząca ESET... — narzędzia do usuwania popularnych infekcji w wyniku działania szkodliwego oprogramowania. Dodatkowe informacje na ten temat można znaleźć w tym artykule bazy wiedzy ESET.

ESET Log Collector — łącze do strony internetowej firmy ESET z aplikacją Log collector, która automatycznie gromadzi informacje i dzienniki znajdujące się na komputerze, by usprawnić rozwiązywanie problemów. Aby uzyskać więcej informacji, należy kliknąć tutaj.

Informacje na temat produktu i licencji

ESET Endpoint Antivirus — informacje — informacje na temat egzemplarza programu ESET Endpoint Antivirus.

Aktywacja produktu/Zarządzanie licencją — kliknięcie tego łącza powoduje otwarcie okna aktywacji, gdzie można aktywować produkt.