Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Захист від фішинг-атак

Фішинг — це злочинна активність із використанням соціотехніки (маніпулювання користувачами з метою отримати конфіденційні дані). Шахраї використовують фішинг-атаки для доступу до таких даних, як номери банківських рахунків, PIN-коди тощо. Більш докладну інформацію див. в глосарії. У програмі ESET Endpoint Antivirus є модуль захисту від фішинг-атак, який блокує веб-сторінки, про які відомо, що на них поширюється відповідний вміст.

Захист від фішинг-атак увімкнено за замовчуванням. Цей параметр доступний у головному вікні програми: Додаткові параметри (F5) > Інтернет і електронна пошта > Захист від фішинг-атак.

Перегляньте цю статтю в базі знань, щоб дізнатися більше про захист від фішинг-атак у ESET Endpoint Antivirus.

Відвідування шахрайського веб-сайту

Під час доступу до відомого фішинг-сайту у веб-браузері відкриється наведене нижче діалогове вікно. Якщо ви все одно бажаєте відвідати такий веб-сайт, натисніть Ігнорувати загрозу (не рекомендується).

WEB_PHISHING


note

За замовчуванням потенційні шахрайські веб-сайти, які було додано до білого списку, через кілька годин видаляються з нього. Щоб остаточно визначити веб-сайт як безпечний, скористайтесь інструментом Управління URL-адресами. У меню Додаткові параметри (F5) > Інтернет і електронна пошта > Захист доступу до Інтернету > Керування URL-адресою > Список адрес > Змінити додайте до списку той веб-сайт, статус якого потрібно змінити.

Повідомити про шахрайський сайт

Скористайтеся посиланням Повідомити й передайте дані про шахрайський/шкідливий веб-сайт компанії ESET для його подальшої перевірки.


note

Перш ніж відправляти дані про веб-сайт до ESET, упевніться, що виконується один або кілька перелічених нижче критеріїв.

Дані про веб-сайт також можна відправити електронною поштою. Надішліть повідомлення на адресу samples@eset.com. Обов’язково вкажіть тему повідомлення та надайте якомога більше інформації про веб-сайт (наприклад, веб-сайт, з якого ви на нього перейшли, як про нього дізналися тощо).