ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Genel Bakış

ESET Cloud Office Security Microsoft Azure'da birden çok kiracılı ve ölçeklenebilir bir bulut hizmetidir. ESET Cloud Office Security, herhangi bir donanıma gerek olmadan bulutta bütün işlevleriyle çalışan bir Software-as-a-Service SaaS ürünü olarak sunulur. Spam filtreleme, Zararlı Yazılıma Karşı Koruma taraması ve Kimlik Avı Koruması'ndan oluşan ileri düzey kombinasyon, şirket iletişimlerinizi zararlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı olur, istenmeyen mesajların günlük verimlilik üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmenizi sağlar ve gelen harici e-postaların hedefli saldırılar için bir kanal olarak kullanılmalarına engel olur.

ESET Cloud Office Security güvenlik hizmetleri, lider bulut platformu sağlayıcılarını kapsar ve son teknoloji zararlı yazılıma karşı koruma motorları ile birlikte ESET LiveGuard Advanced aracını sunar. Bu çözüm, bulut tabanlı korumalı alan aracılığıyla gelişmiş tehdit savunması sunar ve şüpheli örnekleri yalıtılmış bir ortamda analiz eder.

ESET Cloud Office Security mimarisi, bulut platformunuza (Microsoft 365 ve Google Workspace) bağlanarak korumayı hızlı bir şekilde başlatmanıza olanak tanır. Bu, size web tabanlı bir konsol aracılığıyla her yerden erişilebilen şekilde koruma yönetimi yapma imkanı sunar.

ESET Cloud Office Security; şirketinizin Microsoft 365 uygulamalarını (Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online ve Teams) korumak için gelişmiş önleyici koruma sağlar. Aynı koruma, Google Workspace uygulamalarınız (Gmail ve Google Drive) için de sağlanır.

overview_diagram

ESET Cloud Office Security, lisanslı kullanıcıların OneDrive ve Posta Kutusunun yanı sıra Ekip gruplarını ve SharePoint sitelerini korur. Bu Microsoft 365 uygulamalarının her bir deposu, bir dosyayı kimin yüklediğinden ya da kimin e-posta gönderdiğinden bağımsız olarak korunur. İçerik, yazarın kim olduğundan bağımsız olarak korunur. Ayrıca yazar, mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için misafir kullanıcı da olabilir.