Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Кешування трафіку HTTPS

ESET Bridge може дешифрувати й кешувати трафік HTTPS:

oЗапити на оновлення (модулів, репозиторію), надіслані з підтримуваного продукту з безпеки ESET:

Підтримуваний продукт із безпеки ESET (кешування трафіку HTTPS)

Підтримувана версія продукту

ESET Endpoint Antivirus/Security для Windows

10 і новіших версій

oТрафік ESET LiveGuard Advanced для ESET PROTECT On-Prem і вказаних вище підтримуваних продуктів із безпеки ESET.


important

Обмеження кешування трафіку HTTPS

ESET Bridge не підтримує кешування трафіку HTTPS для продуктів із безпеки ESET (та їхніх версій), які не вказано вище (продукти з безпеки ESET Endpoint для Windows, Windows Server/Linux/macOS).

ESET PROTECT On-Prem підтримує кешування трафіку HTTP/HTTPS, проте хмарний ESET PROTECT підтримує тільки кешування трафіку HTTP. Хмарний ESET PROTECT не підтримує кешування трафіку HTTPS, оскільки потрібні сертифікати доступні в ESET PROTECT On-Prem, а не в хмарному ESET PROTECT.

ESET Bridge і ESET PROTECT підтримують кешування трафіку HTTP для всіх продуктів із безпеки ESET.


note

Універсальний інсталятор і віртуальний пристрій ESET PROTECT (якщо під час розгортання віртуального пристрою ввімкнено ESET Bridge) створює політики використання HTTP Proxy за замовчуванням для агента ESET Management і продуктів із безпеки ESET. Ці політики застосовуються до статичної групи "Усі". Політики автоматично налаштовують агенти ESET Management і продукти з безпеки ESET на керованих комп’ютерах таким чином, щоб вони використовували ESET Bridge як проксі-сервер для кешування пакетів оновлень. Кешування трафіку HTTPS увімкнено за замовчуванням:

Політика ESET Bridge містить сертифікат HTTPS, а перемикач Кешувати трафік HTTPS увімкнено.

Політика ESET Endpoint for Windows Використання HTTP Proxy містить центр сертифікації для кешування трафіку HTTPS.

Якщо ESET Bridge інстальовано з використанням окремого інсталятора (у Windows або Linux) або завдання інсталяції програмного забезпечення, потрібно налаштувати кешування трафіку HTTPS за допомогою політик:

1.Створіть або змініть політику ESET Bridge за допомогою наведених нижче параметрів:

a.Розгорніть розділ Кеш і ввімкніть параметр Кешування трафіку HTTPS.

b.Біля пункту Сертифікат HTTPS клацніть Змінити сертифікат, а потім клацніть Відкрити список сертифікатів і виберіть Сертифікат ESET Bridge.

2.Створіть або змініть політику продукту з безпеки ESET. Під час налаштування проксі-сервера в розділі Підключення > Проксі-сервер клацніть Змінити біля пункту Центри сертифікації та додайте центр сертифікації ESET PROTECT. Продукти з безпеки ESET використовують центр сертифікації для перевірки сертифіката однорангового вузла з політики ESET Bridge.


important

Прострочений сертифікат ESET Bridge

Веб-консоль ESET PROTECT починає відображати попередження за 30 днів до завершення терміну дії сертифіката ESET Bridge.

Коли термін дії сертифіката ESET Bridge завершиться, ESET Bridge припинить кешувати трафік HTTPS і використовуватиме пряме підключення для трафіку HTTPS.

Щоб продовжити використовувати кешування HTTPS, створіть новий сертифікат ESET Bridge і застосуйте його через політику ESET Bridge.