ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Windows'da yükleme (ESET PROTECT Tümü bir arada yükleyici)

ESET Bridge Ürününü yüklemek için ESET PROTECT Tümü bir arada yükleyici 10.0 ve üzeri sürümünü kullanabilirsiniz:

ESET Bridge Ürününü ESET PROTECT On-Prem ile birlikte yüklemek için ESET PROTECT tümü bir arada yüklemesi bölümüne bakın.

Yalnızca ESET Bridge ürününü ESET PROTECT tümü bir arada yükleyiciyi kullanarak yüklemek için aşağıdaki talimatları uygulayın.


important

Desteklenen bir işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayara ESET Bridge ürününü yükleyin.

1.Tümü bir arada yükleyiciyi indirmek ve tercih ettiğiniz konuma kaydetmek için ESET PROTECT indirme bölümünü ziyaret edin.

2.x64.zip dosyasının sıkıştırmasını açın.

3.x64 klasörüne gidin ve Tümü bir arada yükleyiciyi çalıştırmak için Setup.exe dosyasını çift tıklayın.

4.Dil ayarlarını yapmak için Dil açılır menüsünü kullanın. Devam etmek için İleri'yi tıklayın.

welcome

5.Yükle'yi seçip İleri'yi tıklayın.

package_installation_select

6.Anonim telemetri verilerinin (işletim sistemi sürümü ve türü, ESET ürün sürümü ve ürüne özel diğer bilgiler) ve kilitlenme raporunun ESET'e gönderilmesi için Ürün iyileştirme programına katılın onay kutusunu işaretleyin.

Gizlilik Politikası'nı tıklayarak Gizlilik Politikası'nı okuyun, Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni okuyun ve Sonraki'ni tıklayın.

eula

7.ESET Bridge Proxy'nin yanındaki onay kutusunu işaretleyip Yükle'yi tıklayın.

package_installation_bridge

8.ESET Bridge yükleme sihirbazını takip edin.

9.Yükleme işleminin ilerlemesini görürsünüz. Yükleme devam ederken yükleme Sihirbazı yanıt vermez.

10. Yükleme tamamlandığında yükleyici, ESET PROTECT bileşenlerinin başarılı bir şekilde yüklendiğini belirten bir bildirim görüntüler. Bitir'i tıklatın. ESET PROTECT Web Konsolu > Bilgisayarlar'da ESET Bridge ürününü çalıştıran bilgisayarın adının yanında bir simge icon_proxy yer alır.

ESET Bridge ürününü çalıştıran bilgisayarın ana bilgisayar adını ve IP adresini not edin. Yüklemeden sonra istenen işlev için ESET Bridge ürününü yapılandırın.


note

ESET PROTECT Tümü bir arada yükleyici, Tümü statik grubuna uygulanan ESET Management Agent ve ESET güvenlik ürünleri için varsayılan HTTP Proxy Kullanımı ilkelerini oluşturur. İlkeler, güncelleme paketlerini önbelleğe almak için bir proxy olarak ESET Bridge aracını kullanmak üzere, yönetilen bilgisayarlardaki ESET Management Agent'ları ve ESET güvenlik ürünlerini otomatik olarak yapılandırır. HTTPS trafiğini önbelleğe alma işlevi varsayılan olarak etkindir:

ESET Bridge ilkesi HTTPS sertifikasını içerir ve HTTPS trafiğini önbelleğe al açma-kapama düğmesi etkindir.

ESET Endpoint for Windows HTTP Proxy Kullanımı ilkesi, HTTPS trafiğini önbelleğe alma işlevi için Sertifika Yetkilisi içerir.

Yükleme başarısız olursa Sorun Giderme'ye bakın.