ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Jak aktualizovat ESET Bridge?


note

Při přechodu na ESET Bridge verze 3 a novější se zachovají všechna vlastní uživatelská nastavení (ruční změny konfigurace) v pkgid souboru (umístěném zde: Windows: C:\Program Files\ESET\Bridge\pkgid; Linux: /opt/eset/bridge/etc/pkgid).

Automatická aktualizace

ESET Bridge (verze 3 a novější) podporuje automatické aktualizace, které jsou ve výchozím nastavení povoleny. Jakmile je k dispozici novější verze ESET Bridge, dojde k automatické aktualizaci ESET Bridge.

Automatické aktualizace můžete zapnout nebo vypnout pomocí politiky pro ESET Bridge nebo politiky pro automatickou aktualizaci.

Moduly ESET Bridge se automaticky aktualizují, jakmile je k dispozici novější verze modulu (ať už jsou automatické aktualizace povoleny, nebo ne).

Ruční aktualizace

ESET Bridge můžete ručně aktualizovat několika způsoby:

Vzdáleně prostřednictvím webové konzole ESET PROTECT:

oV hlavním menu klikněte na Počítače, vyberte zařízení, na kterém běží ESET Bridge a v kontextovém menu klikněte na možnost Detaily > Instalované aplikace. V případě dostupnosti aktualizace pro ESET Bridge klikněte na možnost ESET Bridge > Aktualizovat produkty ESET.

oAlternativně můžete použít klientskou úlohu pro instalaci aplikace.

Lokálně:

oPoužijte all-in-one instalační balíček ESET PROTECT pro Windows.

oSpusťte nejnovější samostatný instalační balíček ESET Bridge (Windows nebo Linux) na zařízení, na kterém běží starší verze ESET Bridge.