ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Ukončení používání a odinstalace ESET Bridge

Před tím, než ESET Bridge odinstalujte, proveďte následující kroky:

1.Pokud používáte ESET Bridge pro ukládání aktualizací bezpečnostních produktů ESET do cache, odeberte prostřednictvím ESET PROTECT politiky příslušná nastavení bezpečnostních produktů ESET ze všech spravovaných počítačů, které využívají ESET Bridge.

Pokud ve síti používáte více bezpečnostních produktů ESET (například produkty z řady ESET Endpoint a serverové produkty), změny proveďte v politice pro každý z produktů.

2.Pokud používáte ESET Bridge jako proxy server pro ESET Management Agenty, odeberte prostřednictvím ESET PROTECT politiky pro ESET Management Agenty související nastavení ze všech spravovaných počítačů, které využívají ESET Management.

3.Volitelné – pokud již neplánujete používat ESET Bridge, odinstalujte jej:

Vzdáleně (doporučeno) – klikněte na Počítače > vyberte počítač, na kterém běží ESET Bridge > klikněte na Detaily > Instalované aplikace > ESET Bridge > Odinstalovat > pokud ESET Bridge běží na Ubuntu, zadejte --purge do pole Parametry odinstalace (jinak ponechte pole prázdné) > klikněte na Odinstalovat.

Lokálně – v systému Windows odinstalujte ESET Bridge prostřednictvím nabídky se seznamem nainstalovaných aplikací. Na linuxu spusťte v terminálu příkaz:

oUbuntu: sudo apt autoremove --purge eset-bridge

oRed Hat, CentOS: sudo yum remove eset-bridge