Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Перехід з Apache HTTP Proxy на ESET Bridge

Якщо у мережі ви використовуєте Apache HTTP Proxy й плануєте перейти на ESET Bridge, дотримуйтеся вказаних нижче інструкцій (залежно від конфігурації):


warning

Якщо запустити універсальний інсталятор (з опцією Інсталювати або Оновити всі компоненти) на комп’ютері Windows з інстальованим Apache HTTP Proxy, інсталятор автоматично видалить Apache HTTP Proxy і замість нього інсталює ESET Bridge.

Не інсталюйте ESET Bridge іншим способом, аніж за допомогою універсального інсталятора на комп’ютері з Apache HTTP Proxy.

1.Інсталювати ESET Bridge.

2.Налаштуйте політику ESET Bridge.

3.Якщо агенти ESET Management використовують Apache HTTP Proxy:

a)Створіть нову політику агента ESET Management з потрібними параметрами конфігурації ESET Bridge (перенаправлення мережевого трафіку або кешування оновлень) і застосуйте її до керованих комп’ютерів.

b)Коли агенти ESET Management на керованих комп’ютерах отримують політику, вони підключаються до ESET Bridge замість Apache HTTP Proxy.

4.Якщо в продуктах із безпеки ESET використовується Apache HTTP Proxy:

a)Створіть нову політику продукту з безпеки ESET із параметрами конфігурації ESET Bridge і застосуйте її до керованих комп’ютерів, на яких виконуються продукти з безпеки ESET.

b)Коли продукти з безпеки ESET на керованих комп’ютерах отримують політику, вони підключаються до ESET Bridge замість Apache HTTP Proxy.