Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Політика агента ESET Management

Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб налаштувати політику агента ESET Management, яка дасть змогу використовувати ESET Bridge як проксі-сервер.

1.Відкрийте веб-консоль ESET PROTECT у веб-браузері й увійдіть у систему.


note

Універсальний інсталятор і віртуальний пристрій ESET PROTECT (якщо під час розгортання віртуального пристрою ввімкнено ESET Bridge) створює політики використання HTTP Proxy за замовчуванням для агента ESET Management і продуктів із безпеки ESET. Ці політики застосовуються до статичної групи "Усі". Політики автоматично налаштовують агенти ESET Management і продукти з безпеки ESET на керованих комп’ютерах таким чином, щоб вони використовували ESET Bridge як проксі-сервер для кешування пакетів оновлень. Кешування трафіку HTTPS увімкнено за замовчуванням:

Політика ESET Bridge містить сертифікат HTTPS, а перемикач Кешувати трафік HTTPS увімкнено.

Політика ESET Endpoint for Windows Використання HTTP Proxy містить центр сертифікації для кешування трафіку HTTPS.

Якщо у вас є політики, які застосовуються до всіх агентів і комп’ютерів, не створюйте нові політики, а внесіть зміни в наявні. У розділі Політики клацніть політику Використання проксі-сервера HTTP агента ESET Management і виберіть пункт icon_edit Змінити. Внесіть зміни в параметри політики (перейдіть до кроку 4).

2.Натисніть Політики > Створити політику.

new_policy

3.У полі Основна введіть ім’я. Окрім того, можна ввести опис і вибрати теги.

policy_basic

4.Клацніть Параметри. Потім у розкривному меню Виберіть продукт виберіть пункт Агент ESET Management.

5.Розгорніть Додаткові параметри. У розділі Проксі-сервер HTTP у розкривному меню Тип конфігурації проксі-сервера виберіть один з указаних нижче параметрів:

Глобальний проксі-сервер: використовуйте один ESET Bridge як проксі-сервер для кешування завантажень і переспрямування даних агента.

Інший проксі-сервер для служби: використовуйте окремий ESET Bridge як проксі-сервер для реплікації агента (перенаправлення даних), а інший ESET Bridge для кешування служб ESET (наприклад, оновлень).


note

Онлайн-довідка ESET PROTECT містить детальний опис усіх параметрів політики агента ESET Management.

policy_settings_agent

6.Залежно від вибраного параметра дотримуйтеся таких процедур:

arrow_down_business Глобальний проксі-сервер

 

arrow_down_business Інший проксі-сервер для служби

 

7.Клацніть Призначити й призначте комп’ютери або групи як цільові політики. Агенти ESET Management на призначених комп’ютерах будуть використовувати ESET Bridge як проксі-сервер (відповідно до налаштувань у цій політиці).

8.Клацніть Готово або Звіт, щоб переглянути основні відомості про політику, а потім клацніть Готово.

Коли агенти ESET Management на керованих комп’ютерах отримують політику, вони підключаються до ESET Bridge.