Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Інсталяція в Linux


important

Інсталюйте ESET Bridge на комп’ютері з підтримуваною операційною системою.


note

Користувачі віртуального пристрою ESET PROTECT

Рекомендуємо інсталювати ESET Bridge під час початкового налаштування віртуального пристрою ESET PROTECT (версії 10.1 і новішої).

Універсальний інсталятор і віртуальний пристрій ESET PROTECT (якщо під час розгортання віртуального пристрою ввімкнено ESET Bridge) створює політики використання HTTP Proxy за замовчуванням для агента ESET Management і продуктів із безпеки ESET. Ці політики застосовуються до статичної групи "Усі". Політики автоматично налаштовують агенти ESET Management і продукти з безпеки ESET на керованих комп’ютерах таким чином, щоб вони використовували ESET Bridge як проксі-сервер для кешування пакетів оновлень. Кешування трафіку HTTPS увімкнено за замовчуванням:

Політика ESET Bridge містить сертифікат HTTPS, а перемикач Кешувати трафік HTTPS увімкнено.

Політика ESET Endpoint for Windows Використання HTTP Proxy містить центр сертифікації для кешування трафіку HTTPS.


warning

Ця процедура інсталяції призначена лише для досвідчених користувачів. Рекомендуємо інсталювати ESET Bridge на комп’ютері Linux віддалено за допомогою завдання інсталяція програми.

1.Перейдіть у розділ завантажень ESET PROTECT і завантажте автономний інсталятор ESET Bridge для Linux: eset-bridge.x86_64.bin

2.Відкрийте термінал у папці, у якій було збережено пакет інсталяції, і зробіть файл виконуваним:

sudo chmod +x eset-bridge.x86_64.bin

3.Інсталюйте пакет за допомогою команди термінала:

sudo ./eset-bridge.x86_64.bin

3.Натисніть ENTER, щоб прочитати Ліцензійна угода з кінцевим користувачем. Натисніть Y, якщо погоджуєтеся з умовами ліцензійної угоди з кінцевим користувачем і приймаєтеПолітика конфіденційності.

4.Двійковий інсталятор виявить дистрибутив Linux і видобуде та інсталює відповідний пакет (.rpm в Red Hat/CentOS або .deb у Ubuntu). ESET Bridge запуститься після завершення інсталяції.

На веб-консолі ESET PROTECT у розділі Комп’ютери біля імені комп’ютера з ESET Bridge є піктограма icon_proxy.

Зверніть увагу на ім’я хоста та IP-адресу комп’ютера, на якому виконується ESET Bridge. Після інсталяції налаштуйте в ESET Bridge бажані функції.

Якщо не вдається виконати інсталяцію, дотримуйтеся інструкцій із виправлення неполадок.