ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Apache HTTP Proxy'den ESET Bridge ürününe taşıma

Ağ üzerinde Apache HTTP Proxy kullanıyorsanız ve ESET Bridge ürününe taşımak istiyorsanız ayarlarınıza bağlı olarak aşağıdaki adımları uygulayın:


warning

Tümü bir arada yükleyiciyi (Yükleme veya Tüm bileşenleri yükselt seçeneği) Apache HTTP Proxy yüklü bir Windows makinede çalıştırırsanız yükleyici, otomatik olarak Apache HTTP Proxy yüklemesini kaldırır ve bunun yerine ESET Bridge aracını yükler.

Apache HTTP Proxy aracını çalıştıran bilgisayarda ESET Bridge ürününü tümü bir arada yükleyiciden başka bir yöntemle yüklemeyin.

1.ESET Bridge ürününü yükleyin.

2.ESET Bridge ilkesini yapılandırın.

3.ESET Management Agent'lar Apache HTTP Proxy kullanıyorsa:

a)İstenen ESET Bridge yapılandırma ayarlarına sahip yeni bir ESET Management Agent oluşturun (ağ trafiği yönlendirme veya güncellemelerin önbelleğe alınması) ve bunu yönetilen bilgisayarlara uygulayın.

b)Yönetilen bilgisayarlardaki ESET Management Agent'lar ilkeyi aldığında Apache HTTP Proxy yerine ESET Bridge ürününe bağlanır.

4.ESET güvenlik ürünleri Apache HTTP Proxy kullanıyorsa:

a)ESET Bridge yapılandırma ayarlarına sahip yeni bir ESET güvenlik ürünü oluşturun ve bunu ESET güvenlik ürününü çalıştıran yönetilen bilgisayarlara uygulayın.

b)Yönetilen bilgisayarlardaki ESET güvenlik ürünleri ilkeyi aldığında Apache HTTP Proxy yerine ESET Bridge ürününe bağlanır.