ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Migrace z Apache HTTP Proxy na ESET Bridge

Pokud ve své síti používáte Apache HTTP Proxy a chcete přejít na ESET Bridge, postupujte podle následujících kroků v závislosti na vašem nastavení:


warning

Pokud na počítači se systémem Windows, na kterém je nainstalován Apache HTTP Proxy, spustíte all-in-one instalační balíček (pomocí Instalovat nebo Aktualizovat všechny komponenty), instalační program automaticky odinstaluje Apache HTTP Proxy a místo toho nainstaluje ESET Bridge.

Neinstalujte ESET Bridge jinak, než za pomoci all-in-one instalačního balíčku v počítači se spuštěným Apache HTTP Proxy.

1.Nainstalujte ESET Bridge.

2.Vytvořte politiku pro ESET Bridge.

3.Pokud ESET Management agenti využívají Apache HTTP Proxy:

a)Vytvořte novou politiku pro ESET Management Agenta s požadovaným ESET Bridge nastavením (směrování síťové komunikace nebo ukládání aktualizací do cache) a aplikujte ji na spravované počítače.

b)Jakmile ESET Management Agenti na spravovaných stanicích obdrží politiku, začnou se místo Apache HTTP Proxy připojovat k ESET Bridge.

4.Pokud bezpečnostní produkty ESET využívají Apache HTTP Proxy:

a)Vytvořte novou politiku pro bezpečnostní produkt ESET s požadovaným ESET Bridge nastavením aplikujte ji na stanice, kde běží daný bezpečnostní produkt ESET.

b)Jakmile bezpečnostní produkty ESET na spravovaných stanicích obdrží politiku, začnou se místo Apache HTTP Proxy připojovat k ESET Bridge.