ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Instalace prostřednictvím klientské úlohy pro instalaci aplikace

ESET Bridge můžete nainstalovat vzdáleně přímo z ESET PROTECT Web Console prostřednictvím klientské úlohy pro instalaci aplikace:

1.Ve svém prohlížeči si otevřete ESET PROTECT Web Console a přihlaste se.

2.V hlavním menu přejděte na záložku Úlohy, klikněte na tlačítko Nová a vyberte možnost Klientská úloha.

create_new_client_task

3.V sekci Obecné zadejte název. Volitelně zadejte popis a vyberte si štítky. Z rozbalovacího menu Úloha vyberte Instalace aplikace.

sw_install_task_basic

4.Klikněte na Nastavení. V části Instalační balíček a vyberte si jednu z následujících možností:

Pro nainstalování ESET Bridge z ESET repozitáře vyberte možnost Instalovat balíček z repozitáře. Následně si vyberte operační systém (Windows nebo Linux), dále klikněte v části Vyberte balíček z repozitáře na možnost Vybrat a v seznamu vyberte ESET Bridge. Pokračujte kliknutím na tlačítko OK.

Vyberte možnost Instalovat balíček z URL a do pole zadejte odkaz na instalační balíček ESET Bridge. Další podrobnosti týkající se formátu odkazu naleznete v online příručce k ESET PROTECT v kapitole Instalace aplikace.

5.Zaškrtněte možnost Přijímám licenční ujednáním koncového uživatele a beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů. Přečtěte si Licenční ujednání s koncovým uživatelem a Zásady ochrany osobních údajů.

sw_install_task_settings

6.Pro vytvoření úlohy klikněte na tlačítko Dokončit.

7.Klikněte na tlačítko Vytvořit podmínku spuštění.

create_trigger

8.V sekci Obecné zadejte název podmínky spuštění.

trigger_basic

9.V části Cíl klikněte na tlačítko Přidat cíle, vyberte zařízení, na které chcete ESET Bridge nainstalovat a klikněte na tlačítko OK.


important

Nainstalujte ESET Bridge na zařízení s podporovaným operačním systémem.

select_targets

10. V části Podmínka spuštění vyberte Typ podmínky spuštění a klikněte na tlačítko Dokončit.

trigger

11. ESET Bridge se nainstaluje na vybrané zařízení. V ESET PROTECT Web Console v sekci Počítače se vedle názvu zařízení, na kterém běží icon_proxy, zobrazuje ikona ESET Bridge.

Poznamenejte si IP adresu a název serveru, na kterém běží ESET Bridge. Po dokončení instalace nakonfigurujte ESET Bridge dle svých požadavků.