Nastavení aktualizace

Sekce nastavení aktualizace obsahuje informace o zdrojích aktualizací jako jsou aktualizační servery a autorizační údaje pro tyto servery. Roletové menu Aktualizační server je nastaveno na Automatický výběr serveru, čímž se zaručí, že aktualizace se budou stahovat ze serveru s nejmenším zatížením síťového přenosu.

 

CONFIG_UPDATE_SOURCE

Seznam dostupných aktualizačních serverů je dostupný přes roletové menu Aktualizační server. Pokud chcete přidat nový aktualizační server klikněte na Upravit.... Pak zadejte adresu nového serveru do pole Aktualizační server a klepněte na tlačítko Přidat. Úspěšná autorizace na aktualizačních serverech je podmíněna zadáním platného jména a hesla do nastavení aktualizace (jméno a heslo Vám bylo zasláno na Vaši registrační emailovou po zakoupení produktu).

 

Pokud chcete povolit používání aktualizací, které ještě nejsou oficiálně vydány, klikněte na Nastavit ..., označte možnost Zapnout testovací režim a potvrďte stiskem OK. Tuto volbu doporučujeme aktivovat pouze zkušenými uživatelům.

 

Pokud chcete smazat všechny dočasně uložené aktualizace, klepněte na tlačítko Vyčistit. Tuto funkci doporučujeme použít v případě různých problémů při aktualizaci.