Protokoly

Protokoly zachycují všechny podstatné události programu a nabízejí přehled detekovaných hrozeb. Záznam protokolů představuje důležitý nástroj systémové analýzy, detekce hrozeb a řešení problémů. Záznam protokolů probíhá aktivně na pozadí bez jakékoli interakce s uživatelem. Informace se zaznamenávají podle aktuálních nastavení detailnosti protokolů.Textové informace a protokoly si můžete prohlédnout i archivovat přímo v prostředí ESET NOD32 Antivirus.

 

Protokoly jsou dostupné z hlavního menu ESET NOD32 Antivirus v nastaveních pod Nástroje > Protokoly. Vyberte si požadovaný typ protokolu z rozbalovacího menu Protokol v dolní části okna. Dostupné jsou tyto možnosti:

 

Zachycené infiltrace - tuto volbu je vhodné použít k prohlížení všech událostí detekce infiltrací.

Události - všechny důležité akce, které provede ESET NOD32 Antivirus jsou zaznamenány v tomto protokolu. Slouží hlavně pro správce systémů a uživatelů při řešení různých problémů.

Kontrola počítače - výsledky každé ukončené kontroly počítače se zobrazují v tomto okně. Poklepáním na položku zobrazíte detaily dané kontroly počítače.

 

Pro každou z daných oblastí lze jednotlivé události kopírovat do schránky označením události a kliknutím na Kopírovat.