Typická instalace

Typická instalace nainstalujte produkt s doporučeným nastavením pro většinu uživatelů. Toto nastavení zajišťuje maximální zabezpečení počítače v kombinaci s nízkými nároky na systémové prostředky.

 

 

Poté nastavujete systém včasného varování ThreatSense.NET. Systém včasného varování ThreatSense.NET pomáhá neprodleně informovat ESET o nových infiltracích, což zajistí nejrychlejší možnou zpětnou vazbu v podobě ochrany našich zákazníků. Systém zasílá nové hrozby do virových laboratoří ESET, kde se tyto vzorky analyzují, zpracovávají a přidávají do virové databáze. Standardně je volba Zapnout systém včasného varování ThreatSense.NET aktivována. Klikněte na Upřesnit nastavení ... pokud chcete změnit podrobná nastavení odesílání podezřelých souborů. Pro  podrobnější informace si prostudujte kapitolu ThreatSense.NET.

 

Následujícím krokem je konfigurace Detekce potenciálně nechtěných aplikací. Tyto aplikace nemusí být nutně škodlivé, mohou však negativně ovlivňovat chování (stabilitu) Vašeho počítače. Aplikace jsou často přikládány k legálně zakoupeným programům a nechtěnou instalaci lze velmi lehce přehlédnout. Vyberte Zapnout detekci potenciálně nechtěných aplikací pro povolení  ESET NOD32 Antivirus k detekci tohoto typu hrozeb (doporučeno). V opačném případě volte Vypnout detekci potenciálně nechtěných aplikací.

 

Posledním krokem instalace je potvrzení tlačítkem Instalovat.