Pokročilá instalace

Custom installation is designed for experienced users who wish to modify advanced settings during the installation process.

 

Pokud používáte proxy server, parametry lze definovat v Použít proxy server.V poli Adresa zadejte IP adresu nebo URL dané proxy. V Port specifikujte  port, na kterém proxy server akceptuje připojení (defaultně 3128). V případě, že proxy server vyžaduje autorizaci, vyplňte platné Uživatelské jméno a Heslo pro zajištění přístupu. V případě, že proxy nepoužíváte zvolte Nepoužívat proxy server.

 

V dalším kroku lze Definovat seznam oprávněných uživatelů , kteří budou mít oprávnění k editaci konfigurace programu. Ze seznamu na levé straně, vyberte uživatele a použijte tlačítko Přidat pro přidání do seznamu Oprávnění uživatelé. Zobrazit všechny uživatele lze pomocí volby Zobrazit všechny uživatele.

 

Systém včasného varování ThreatSense.NET zajišťuje, že je ESET ihned a stále informován o nových infiltracích. Lze tak velice pružně reagovat na nové hrozby a velmi efektivně chránit naše zákazníky. Zaslané vzorky jsou analyzovány a postupně přidávány do virové databáze v ESET Virus labu. V základním nastavení je volba Zapnout systém včasného varování ThreatSense.NET zapnuta. Klikněte na Nastavit... pro podrobnější nastavení odesílání podezřelých souborů. Více informací v kapitole ThreatSense.NET.

 

Následujícím krokem je konfigurace Detekce potenciálně nechtěných aplikací. Tyto aplikace nemusí být nutně škodlivé, mohou však negativně ovlivňovat chování (stabilitu) Vašeho počítače. Aplikace jsou často přikládány k legálně zakoupeným programům a nechtěnou instalaci lze velmi lehce přehlédnout. Vyberte Zapnout detekci potenciálně nechtěných aplikací pro povolení ESET NOD32 Antivirus k detekci tohoto typu hrozeb (doporučeno). V opačném případě volte Vypnout detekci potenciálně nechtěných aplikací.

 

Posledním krokem instalace je potvrzení tlačítkem Instalovat.