ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus tamamen tümleşik bilgisayar güvenliğinde yepyeni bir yaklaşımın temsilcisidir. En yeni ESET LiveGrid® tarama altyapısı sürümü bilgisayarınızın güvenliğini korumak için hızlı ve son derece hassastır. Sonuç olarak ortaya, bilgisayarınızı tehlikeye sokabilecek saldırı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli tetikte olan akıllı bir sistem çıkmıştır.

ESET NOD32 Antivirus, maksimum korumayı ve sistem kaynaklarının en az seviyede kullanımını bir araya getiren tam bir güvenlik çözümüdür. Gelişmiş teknolojilerimiz virüsler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, kök setleri ve diğer tehditler tarafından gerçekleştirilebilecek sızıntıları sistem performansını düşürmeden veya bilgisayarınızı kesintiye uğratmadan önlemek için yapay zeka kullanır.

Özellikler ve avantajlar

Yeniden tasarlanan kullanıcı arabirimi

Bu sürümdeki kullanıcı arabirimi, kullanışlılık testlerinin sonuçlarına göre önemli ölçüde yeniden tasarlandı ve basitleştirildi. Tüm GUI ifade ve bildirimleri titizlikle gözden geçirildi ve arabirim İbranice ve Arapça gibi sağdan sola dilleri destekleyecek şekilde değiştirildi. Çevrimiçi yardım artık ESET NOD32 Antivirus ürünü içinde de yer alıyor ve dinamik olarak güncellenen destek içerikleri sağlıyor.

Koyu Mod

Ekranı hızlı bir şekilde koyu bir temaya dönüştürmenize yardımcı olan bir uzantı. Kullanıcı arabirimi öğelerinde tercih ettiğiniz renk düzenini seçebilirsiniz.

Antivirus ve antispyware

Daha çok sayıda bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, truva atlarını ve kök setlerini proaktif bir şekilde algılar ve temizler. Gelişmiş sezgisel tarama teknolojisi, daha önce hiçbir yerde görülmemiş kötü amaçlı yazılımları bile bayraklayarak sizi bilinmeyen tehditlerden korur ve bunları, size zarar vermeden önce etkisiz duruma getirir. Web Erişimi Koruması ve Kimlik Avı Koruması, web tarayıcıları ile uzak sunucular (SSL dahil) arasındaki iletişimi izler. E-posta istemci koruması POP3(S) ve IMAP(S) protokolleri üzerinden alınan e-posta iletişiminin denetimini sağlar.

Düzenli güncellemeler

Algılama altyapısının (önceki adıyla "virüs imza veri tabanını") ve program modüllerinin düzenli olarak güncellenmesi, bilgisayarınızda maksimum güvenlik düzeyi sağlamak için en iyi yöntemdir.

ESET LiveGrid®
(Bulut-tabanlı Bilinirlik)

Çalışan işlemlerin ve dosyaların bilinirliğini doğrudan ESET NOD32 Antivirus içinde kontrol edebilirsiniz.

Aygıt denetimi

Tüm USB flash sürücülerini, bellek kartlarını ve CD'leri/DVD'leri otomatik olarak tarar. Medya türüne, üreticiye, boyuta ve diğer niteliklere göre çıkarılabilir medyayı engeller.

HIPS işlevselliği

Sistemin davranışını daha ayrıntılı biçimde özelleştirebilirsiniz; sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar belirleyebilir ve güvenlik tutumunuzda ince ayarlar yapabilirsiniz.

Oyun modu

Sistem kaynaklarını oyunlar veya diğer tam ekranlı aktiviteler için korumak üzere tüm açılır pencereleri, güncellemeleri veya sistemi yoğun bir şekilde kullanan diğer aktiviteleri erteler.

ESET NOD32 Antivirus Ürününün özelliklerinin çalışması için aboneliğin etkin olması gerekir. ESET NOD32 Antivirus İçin aboneliğinizin süresi dolmadan birkaç hafta önce aboneliğinizi yenilemenizi öneririz.