ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Práce s ESET NOD32 Antivirus

Hlavní okno programu ESET NOD32 Antivirus je rozděleno na dvě hlavní části. Pravá část slouží k zobrazování informací, přičemž její obsah závisí na vybrané možnosti v levém menu.


note

Názorné ukázky

Názorné ukázky, jak otevřít hlavní okno produktu, máme k dispozici v Databázi znalostí v angličtině a několika dalších jazycích.

V pravém horním rohu hlavního okna programu si můžete navolit barevný režim, ve kterém se vám bude zobrazovat uživatelské rozhraní ESET NOD32 Antivirus. Klikněte na ikonu pro barevné schéma (ikona se mění podle aktuálně vybraného barevného schématu) vedle ikony pro minimalizaci a z rozbalovacího menu vyberte barevný režim:

Stejný jako barva systému ֪ – rozhraní ESET NOD32 Antivirus se zobrazí ve stejném barevném schématu, jako uživatelské rozhraní vašeho operačního systému.

Tmavý – ESET NOD32 Antivirus bude zobrazen v tmavém režimu.

Světlý – ESET NOD32 Antivirus bude zobrazen ve světlém režimu.

PAGE_HOME

Položky hlavního menu:

Přehled – poskytuje informace o událostech a stavu ochrany ESET NOD32 Antivirus.

Kontrola počítače – v této části můžete spustit kontrolu svého počítače, definovat parametry vlastní kontroly, stejně tak provést kontrolu výměnných médií.

Aktualizace – zobrazuje informace o aktualizacích detekčního jádra a programových modulů.

Nástroje – umožňují nastavit funkce, které pomáhají zjednodušit správu programu a nabízejí další možnosti pro pokročilé uživatele.

Nastavení – umožňují konfiguraci bezpečnostních funkcí ESET NOD32 Antivirus (Ochrana počítače a Internetová ochrana ) a přístup k Rozšířeným nastavením.

Nápověda a podpora – zobrazuje informace o vašem předplatném, nainstalovaném produktu ESET a odkazy na Online nápovědu, Databázi znalostí a Technickou podporu.

Účet ESET HOME – v této části můžete připojit zařízení ke svému účtu ESET HOME nebo zkontrolovat stav připojení k účtu. Použijte ESET HOME pro zobrazení a správu aktivovaného předplatného ESET a zařízení.