ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus představuje nový přístup k integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ESET LiveGrid® rychle a přesně zajišťuje bezpečnost vašeho počítače.Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

ESET NOD32 Antivirus je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby bez dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

Funkce a přednosti

Přepracované uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní produktu bylo kompletně přepracováno. Nyní je čistější, přehlednější a intuitivnější. Upravili jsme textaci oznámení zobrazených uživateli a přidali také podporu pro jazyky se zápisem zprava doleva, jako je hebrejština a arabština. Prostřednictvím online nápovědy, integrované do produktu, získáte vždy nejaktuálnější informace ke konkrétním zobrazeným oknům v programu ESET NOD32 Antivirus.

Tmavý režim

Rozšíření pro zapnutí tmavého zobrazení uživatelského rozhraní. Preferované barevné schéma si můžete zvolit v prvcích uživatelského rozhraní.

Antivirus a antispyware

Proaktivně detekuje a léčí známé i neznámé viry, červy, trojské koně a rootkity. Pokročilá heuristika označí každý dosud neznámý škodlivý kód, chrání vás před neznámými hrozbami a eliminuje je dříve, než mohou způsobit škodu. Ochrana přístupu na web a anti-phishingová ochrana monitorují komunikaci mezi webovými prohlížeči a vzdálenými servery (včetně SSL). Ochrana poštovních klientů zajišťuje kontrolu komunikace pomocí POP3(S) a IMAP(S) protokolů.

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace detekční jádra (dříve známé jako "virové databáze") a programových modulů zajistí maximální ochranu počítače.

ESET LiveGrid®
(Založen na cloudové technologii)

Můžete zkontrolovat reputaci spuštěných procesů a souborů přímo v ESET NOD32 Antivirus vůči cloudové databázi.

Správa zařízení

Produkt automaticky kontroluje všechny USB disky, paměťové karty a CD/DVD. Dále dokáže blokovat výměnná média podle typu, výrobce, velikosti a dalších atributů.

HIPS

Pomocí tohoto modulu si můžete přizpůsobit detailní chování systému a jeho bezpečnost pomocí pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy.

Herní režim

Odloží všechna vyskakovací okna, aktualizace nebo jiné činnosti náročné na systém, aby šetřil systémové prostředky pro hraní her a jiné činnosti na celé obrazovce.

Aby ESET NOD32 Antivirus fungoval správně, musí být předplatné aktivní. Doporučujeme obnovit předplatné několik týdnů před jeho vypršením pro ESET NOD32 Antivirus.