ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Přihlášení do ESET HOME

K účtu ESET HOME se přihlásíte pomocí jednoho z uvedených způsobů:

Pomocí e-mailové adresy a hesla k účtu ESET HOME – Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo, které jste použili při vytvoření účtu ESET HOME, a klikněte na tlačítko Přihlásit se.

Pomocí svého účtu Google/AppleID – Klikněte na tlačítko přihlášení prostřednictvím Google, případně Apple a přihlaste se příslušným účtem. Po úspěšném přihlášení vás přesměrujeme na potvrzovací webovou stránku portálu ESET HOME. Pro pokračování klikněte zpět do produktu ESET. Další informace o přihlášení pomocí účtů Google/AppleID naleznete v Online nápovědě k ESET HOME.

Naskenovat QR kód – Kliknutím na příslušné tlačítko zobrazíte QR kód pro přihlášení. Otevřete si mobilní aplikaci ESET HOME a naskenujte QR kód, případně QR kód zaměřte fotoaparátem zařízení. Další informace naleznete v Online nápovědě k ESET HOME.


note

Pokud zatím nemáte účet ESET HOME, pro registraci nebo zobrazení instrukcí v Online nápovědě ESET HOME klikněte na tlačítko Vytvořit účet.

V případě, že si na heslo nemůžete vzpomenout, klikněte na možnost Zapomněli jste heslo? a pokračujte dle instrukcí v Online nápovědě ESET HOME.

MONITOR_RED Neúspěšné přihlášení – běžné chyby.

BEGINNER_MYESET