Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

ESSENTIAL SECURITY

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus – це новий підхід до розробки повністю інтегрованої системи безпеки комп’ютера. Найновіша версія підсистеми сканування ESET LiveGrid® забезпечує швидку й точну роботу, а також надійний захист вашого комп’ютера. У результаті ви отримуєте інтелектуальну систему, що безперервно захищає комп’ютер від атак і шкідливого програмного забезпечення, яке може становити загрозу.

ESET NOD32 Antivirus – це комплексне рішення безпеки, яке забезпечує максимальний рівень захисту та використовує мінімум системних ресурсів. Передові технології на базі штучного інтелекту блокують проникнення вірусів, шпигунських і троянських програм, черв’яків, нав’язливої реклами, руткітів та інших загроз, не знижуючи продуктивність системи й не заважаючи роботі комп’ютера.

Функції та переваги

Удосконалений інтерфейс користувача

У цій версії інтерфейс користувача було значно змінено та спрощено на основі результатів тестування зручності в користуванні. Усі формулювання в елементах графічного інтерфейсу та сповіщень ретельно відредаговано, а сам інтерфейс тепер підтримує мови із записом справа наліво, зокрема арабську й іврит. Oнлайн-довідку тепер інтегровано в програму ESET NOD32 Antivirus. Її вміст постійно оновлюється.

Темний режим

Розширення для швидкого переключення екрана в темний режим. В елементах інтерфейсу користувача можна вибрати бажану колірну схему.

Антивірус та антишпигун

Завчасне виявлення та видалення більшості зареєстрованих і невідомих вірусів, черв’яків, троянських програм і руткітів. Технологія розширеної евристики дає змогу визначати раніше не відомі шкідливі програми, гарантуючи захист від нових загроз і їх завчасне знешкодження. Захист доступу до Інтернету й захист від фішингу здійснюється через контроль зв’язків між веб-браузерами й віддаленими серверами (включно з протоколом SSL). Захист поштового клієнта забезпечує керування поштовими комунікаціями через протоколи POP3(S) та IMAP(S).

Регулярні оновлення

Регулярне оновлення обробника виявлення (попередня назва – "вірусна база даних") і модулів програми – найкращий спосіб гарантувати максимальний захист комп’ютера.

ESET LiveGrid®
(репутація у хмарі)

Відстежуйте репутацію запущених процесів і файлів безпосередньо в ESET NOD32 Antivirus.

Контроль пристроїв

Автоматичне сканування всіх запам’ятовуючих пристроїв USB, карток пам’яті й компакт-/DVD-дисків. Блокування доступу до змінних носіїв за типом, виробником, розміром та іншими атрибутами.

Робота системи HIPS

Максимально оптимізуйте роботу системи: укажіть правила для системного реєстру, активних процесів і програм, а також налаштуйте засоби захисту.

Ігровий режим

Блокування показу всіх спливаючих вікон, відкладення оновлень або іншої активної діяльності системи, яке дозволяє спрямувати апаратні ресурси на підтримку ігор і роботу в повноекранному режимі.

Активуйте ліцензію, щоб отримати змогу користуватися всіма функціями ESET NOD32 Antivirus. Рекомендуємо оновлювати ліцензію на ESET NOD32 Antivirus за кілька тижнів до завершення її терміну дії.