העזרה המקוונת של ESET

חיפוש עברית
בחר את הנושא

ESSENTIAL SECURITY

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus מציג גישה חדשה לאבטחת מחשב באמת משולבת.  הגרסה העדכנית ביותר של מנגנון הסריקה של ESET LiveGrid® פועלת במהירות ובדיוק רב כדי לשמור על בטיחות המחשב שלך. התוצאה היא מערכת חכמה שמוכנה תמיד להתריע על התקפות וקודים זדוניים שעשויים לסכן את המחשב.

ESET NOD32 Antivirus הוא פתרון אבטחה שלם המשלב מקסימום הגנה עם מינימום צריכה של משאבי מערכת. הטכנולוגיות המתקדמות שלנו משתמשות בבינה מלאכותית כדי למנוע חדירות של וירוסים, תוכנות ריגול, סוסים טרויאניים, תולעים, תוכנות פרסום, תוכניות rootkit ואיומים אחרים, וכל זאת מבלי להאט את ביצועי המערכת או לפגוע במחשב.

תכונות ויתרונות

ממשק משתמש שעוצב מחדש

ממשק המשתמש בגרסה זו זכה בעיצוב מחודש ופשוט יותר משמעותית, המבוסס על תוצאות שהתקבלו בבדיקת שימושיות. כל הביטויים וההודעות בממשק המשתמש הגרפי נבדקו היטב, וכעת הממשק מעניק תמיכה בשפות הנכתבות מימין לשמאל, כגון עברית וערבית. עזרה מקוונת משולבת כעת ב-ESET NOD32 Antivirus ומציעה תוכן תמיכה המתעדכן באופן דינמי.

מצב כהה

הרחבה המסייעת לך להחליף במהירות את המסך לערכת נושא כהה. באפשרותך לבחור את ערכת הצבעים המועדפת עליך ברכיבי ממשק המשתמש.

אנטי-וירוס והגנה מפני תוכנות ריגול

זיהוי וניקוי יזומים של יותר וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים ותוכניות rootkits - מוכרים ולא מוכרים. היריסטיקה מתקדמת מסמנת אפילו תוכנות זדוניות שמעולם לא נראו, ובכך מגנה עליך מפני איומים לא מוכרים ומנטרלת אותם לפני שהם יכולים לגרום נזק. הגנת גישה לאינטרנט והגנת אנטי ספאם פועלות על-ידי ניטור התקשורת בין דפדפני אינטרנט ושרתים מרוחקים (כולל SSL). הגנת לקוח דואר אלקטרוני מספקת בקרה על תקשורת דואר אלקטרוני המתקבלת באמצעות הפרוטוקולים POP3(S)‎ ו-IMAP(S)‎.

עדכונים סדירים

עדכון סדיר של מנגנון האיתור (לשעבר 'מסד הנתונים של חתימות הווירוסים') ושל מודולי התוכנית הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח את רמת האבטחה המרבית למחשב שלך.

ESET LiveGrid®
(מוניטין בכוח הענן)

באפשרותך לבדוק את המוניטין של תהליכים וקבצים פעילים ישירות מתוך ESET NOD32 Antivirus.

בקרת התקנים

סריקה אוטומטית של כל כונני הבזק ה-USB, כרטיסי הזיכרון והתקליטורים/DVD. חסימה של מדיה נשלפת על-פי סוג המדיה, היצרן, הגודל ותכונות אחרות.

פונקציונליות HIPS

באפשרותך להתאים אישית את אופן הפעולה של המערכת בפירוט רב יותר; לציין כללים לרישום המערכת, לתהליכים ולתוכניות הפעילים, ולהתאים במדויק את מצב האבטחה.

מצב משחק

השהיית כל החלונות הקופצים, העדכונים או פעילויות אחרות שמעמיסות על המערכת כדי לשמר את משאבי המערכת למשחק ולפעילויות אחרות המתבצעות במסך מלא.

הפעלת כל התכונות של ESET NOD32 Antivirus מצריכה רישיון פעיל. מומלץ לחדש את הרישיון מספר שבועות לפני מועד תפוגת הרישיון של ESET NOD32 Antivirus.