ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Inštalácia

Existuje niekoľko spôsobov, ako nainštalovať ESET NOD32 Antivirus na počítač. Dostupnosť nižšie uvedených spôsobov inštalácie sa môže líšiť v závislosti od krajiny a spôsobu distribúcie inštalačného súboru:

Live inštalátor – Live inštalátor si môžete stiahnuť z webovej stránky spoločnosti ESET alebo z CD/DVD. Tento inštalačný balík je univerzálny pre všetky jazyky (používateľ si môže zvoliť preferovaný jazyk). Zaberá málo miesta na disku a všetky potrebné súbory na inštaláciu programu ESET NOD32 Antivirus sa stiahnu automaticky z internetu.

Offline inštalácia – tento typ inštalácie sa vykonáva pomocou inštalačného súboru .exe, ktorý je väčší ako súbor Live inštalátora. Inštalácia si nevyžaduje internetové pripojenie a nie je potrebné sťahovať ďalšie súbory.


important

Predtým, ako začnete inštalovať ESET NOD32 Antivirus sa uistite, že nemáte nainštalovaný antivírusový program od inej spoločnosti. Medzi dvoma antivírusovými programami môže dochádzať ku konfliktu. Odporúčame preto odinštalovať akýkoľvek iný antivírusový program zo systému. Viac informácií o odinštalovaní antivírusových programov nájdete v nasledujúcom článku Databázy znalostí spoločnosti ESET.