ESET ürününü bir arkadaşınıza öneri amaçlı yönlendirme

Bu ESET NOD32 Antivirus sürümü artık, yönlendirme bonusları sunmaktadır. Bu sayede, ESET ürün deneyiminizi aile veya arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Deneme lisansıyla etkinleştirilen bir üründen yönlendirmeler de paylaşabilirsiniz. Deneme lisansı kullanıyorsanız, gönderdiğiniz ve ürün etkinleştirmesiyle sonuçlanan her başarılı yönlendirme için hem siz hem de arkadaşınız deneme lisansı için ek süre kazanırsınız.

Yüklenmiş ESET NOD32 Antivirus ürününüzü kullanarak yönlendirme yapabilirsiniz. Yönlendirebileceğiniz ürün, yönlendirmeyi gönderdiğiniz ürüne bağlıdır. Aşağıdaki tabloya bakın.

Yüklenmiş ürününüz

Yönlendirebileceğiniz ürün

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Bir üründen bahsetme

Yönlendirme bağlantısı göndermek için ESET NOD32 Antivirus ana menüsünde Arkadaşınıza yönlendirin seçeneğini tıklayın. Yönlendirme bağlantısını paylaş'ı tıklayın. Ürününüz yeni pencerede gösterilecek bir yönlendirme bağlantısı oluşturacak. Bağlantıyı kopyalayıp ailenize ve arkadaşlarınıza gönderin. Yönlendirme bağlantınızı doğrudan ESET ürününüzden, Facebook'ta paylaşın, Gmail kişilerinize önerin ve Twitter'da paylaşın seçeneklerinden birini kullanarak paylaşabilirsiniz.

Arkadaşınız kendisine gönderdiğiniz yönlendirme bağlantısını tıkladığında, ürünü indirebileceği ve ÜCRETSİZ korumayı ilave bir ay boyunca kullanabileceği bir web sayfasına yönlendirilir. Deneme kullanıcısı olarak, başarılı bir şekilde etkinleştirilen her yönlendirme bağlantısı için bir bildirim alırsınız ve lisansınız ÜCRETSİZ koruma için otomatik olarak ekstra bir ay uzatılır. Bu şekilde ÜCRETSİZ korumanızı 5 aya kadar uzatabilirsiniz. ESET ürününüzdeki Arkadaşınıza yönlendirin penceresinde, etkinleştirilen yönlendirme bağlantılarının sayısını kontrol edebilirsiniz.


note

Yönlendirme özelliği diliniz/bölgeniz için kullanılamayabilir.