Sistem tepsisi simgesi

En önemli kurulum seçeneklerinden ve özelliklerinden bazıları sistem tepsisi simgesini TRAY_ICON sağ tıklattığınızda kullanılabilir.

MENU

Korumayı duraklat - Dosya, web ve e-posta iletişimlerini denetleyerek saldırılara karşı koruma sağlayan Algılama altyapısı'nı devre dışı bırakan onay iletişim kutusunu görüntüler.

Zaman aralığı açılır menüsü, korumanın devre dışı bırakılacağı zaman dilimini temsil eder.

MENU_TIME

Gelişmiş ayarlar - Gelişmiş ayarlar ağacına girmek için bu seçeneği belirleyin. Gelişmiş ayarları açmak için başka yollar da vardır; örneğin F5 tuşuna basabilir veya Ayarlar > Gelişmiş ayarlar konumuna gidebilirsiniz.

Günlük dosyaları - Günlük dosyaları, gerçekleşen önemli program olayları hakkında bilgiler içerir ve algılamalara genel bakış sunar.

ESET NOD32 Antivirus Ürününü aç – Tepsi simgesinden ESET NOD32 Antivirus ana program penceresini açar.

Pencere düzenini sıfırla – ESET NOD32 Antivirus penceresini ekran üzerindeki varsayılan boyutuna ve konumuna sıfırlar.

Güncelleme olup olmadığını kontrol et – Kötü amaçlı koda karşı koruma düzeyini temin etmek üzere algılama altyapısı güncellemesini başlatır.

Hakkında – Sistem bilgileri, ESET NOD32 Antivirus ürününün yüklenen sürümü ve yüklenen program modülleri hakkında ayrıntılarla birlikte sistem bilgilerini sağlar. Ayrıca burada, lisans sona erme tarihini ve işletim sistemi ile sistem kaynakları hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.