E-posta istemcisiyle tümleştirme

ESET NOD32 Antivirus Uygulamasının e-posta istemcilerinizle entegre edilmesi, e-posta iletilerindeki kötü amaçlı kodlara karşı gerçekleştirilen etkin koruma düzeyini artırır. E-posta istemciniz destekleniyorsa tümleştirme ESET NOD32 Antivirus içinden etkinleştirilebilir. E-posta istemcinizle entegre edildiğinde, ESET NOD32 Antivirus araç çubuğu, daha etkili e-posta koruması için doğrudan e-posta istemcisine eklenir. Tümleştirme ayarları Gelişmiş ayarlar (F5) > Web ve e-posta > E-posta istemci koruması > E-posta istemcisiyle tümleştirme altında bulunur.

Şu anda desteklenen e-posta istemcilerine Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail ve Windows Live Mail dahildir. E-posta koruması bu programlar için bir eklenti olarak çalışır. Eklentinin en temel getirisi, kullanılan protokolden bağımsız olmasıdır. E-posta istemcisi şifreli bir ileti aldığında, bu iletinin şifresi çözülür ve ileti virüs tarayıcıya gönderilir. Desteklenen e-posta istemcilerinin ve bunların sürümlerinin tam listesi için ESET Bilgi Bankası makalesine bakın.

E-posta alırken sistem yavaşlaması ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız Ek işleme optimizasyonu ve Gelişmiş e-posta istemcisi işleme'yi devre dışı bırakın.