Ürünün ESET HOME üzerinden devre dışı bırakılması nasıl çözümlenir?

Ürün etkinleştirilmedi

Lisans sahibi ESET HOME portalından ESET NOD32 Antivirus hesabınızı devre dışı bıraktığında veya ESET HOME hesabınızla paylaşılan lisans artık paylaşılmadığında bu hata iletisi görüntülenir. Bu sorunu çözmek için:

Etkinleştir'i tıklayın ve ESET NOD32 Antivirus ürününü etkinleştirmek için Etkinleştirme yöntemlerinden birini kullanın.

ESET NOD32 Antivirus Ürününüzün lisans sahibi tarafından devre dışı bırakıldığı veya lisansın artık sizinle paylaşılmadığı bilgisiyle lisans sahibiyle iletişime geçin. Lisans sahibi bu sorunu ESET HOME çözebilir.

Ürün devre dışı bırakıldı, cihazın bağlantısı kesildi

Bir cihaz ESET HOME hesabı kaldırıldıktan sonra bu hata mesajı görüntülenir. Bu sorunu çözmek için:

Etkinleştir'i tıklayın ve ESET NOD32 Antivirus ürününü etkinleştirmek için Etkinleştirme yöntemlerinden birini kullanın.

ESET NOD32 Antivirus ürününüzün devre dışı bırakıldığı ve cihazın ESET HOME üzerinden bağlantısının kesildiği bilgisiyle beraber lisans sahibiyle iletişime geçin.

Lisans sahibi sizseniz ve bu değişikliklerden haberiniz yoksa ESET HOME Etkinlik feed'inizi gözden geçirebilirsiniz. Şüpheli bir aktivite bulursanız hesap ESET HOME hesabına ait parolanızı değiştirin ve ESET Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.