Ücretsiz ESET Lisans anahtarı

ESET NOD32 Antivirus için tam lisans ücretsiz değildir.

ESET lisans anahtarı, ESET NOD32 Antivirus ürününün Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi gereğince yasal olarak kullanılmasını sağlamak için ESET tarafından sağlanan, harf ve rakamlardan oluşan ve kısa çizgiyle ayrılan benzersiz bir dizidir. Her Son Kullanıcı, Lisans anahtarını ESET tarafından verilen lisans sayısına göre ESET NOD32 Antivirus ürününü kullanma hakkının kapsamıyla sınırlı olacak şekilde kullanabilecektir. Lisans anahtarı gizli kabul edilir ve paylaşılamaz, ancak lisans altındaki cihaz lisanslarını ESET HOME portalını kullanarak paylaşabilirsiniz.

İnternette size "ücretsiz" ESET lisans anahtarları sağlayabilecek kaynaklar vardır, ancak şunları unutmayın:

Bir "Ücretsiz ESET lisansı" reklamını tıklamak, bilgisayarınızı veya cihazınızı tehlikeye düşürebilir ve zararlı yazılımların saldırısına uğramanıza neden olabilir. Zararlı yazılım resmi olmayan sosyal medya içeriklerinde (ör. videolarda), ziyaretlerinize vs. bağlı olarak para kazanmak için reklam gösteren web sitelerinde gizlenebilir. Bunlar genellikle tuzaktır.

ESET, korsan lisanları devre dışı bırakabilir ve bırakır.

Korsan bir lisans anahtarına sahip olmak, ESET NOD32 Antivirus ürününü yüklemek için kabul etmeniz gereken Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ne uygun değildir.

ESET lisanslarını yalnızca www.eset.com, ESET dağıtıcıları veya bayileri gibi resmi kanallardan satın alın (eBay gibi resmi olmayan üçüncü taraf web sitelerinden lisans satın almayın veya üçüncü taraflara ait ortak lisansları kullanmayın).

ESET NOD32 Antivirus ürünü ücretsiz olarak indirilir, ancak yükleme sırasında etkinleştirme işlemi, geçerli bir ESET lisans anahtarı gerektirir (ürünü indirip yükleyebilirsiniz, ancak etkinleştirmeden kullanamazsınız)

Lisansınızı internette veya sosyal medyada paylaşmayın (yayılabilir).

Korsan bir ESET lisansını tespit edip bildirmek için talimatları uygulamak amacıyla Bilgi Bankası makalemizi ziyaret edin.


\Bir ESET güvenlik ürününü alma konusunda kararsızsanız karar vermek için deneme sürümünü kullanabilirsiniz:

1.ESET NOD32 Antivirus ürününü ücretsiz deneme lisansıyla etkinleştirme

2.ESET Beta Programına katılım

3.Android mobil cihaz kullanıyorsanız ESET Mobile Security uygulamasını yükleyin, bu "freemium" (ücretsiz premium) bir uygulamadır.

Lisansınız için indirim kazanmak veya lisans süresini uzatmak için:

ESET NOD32 Antivirus ürününü arkadaşınıza önerin

ESET'inizi yenileyin (önceden etkin bir lisansınız varsa) veya daha uzun bir süre için etkinleştirin