Güncellemeler

ESET NOD32 Antivirus Ürününün düzenli olarak güncellenmesi, bilgisayarınızda maksimum güvenlik düzeyini sağlamak için en iyi yöntemdir. Güncelleme modülü hem program modüllerini hem de sistem bileşenlerini her zaman güncel tutmanıza olanak tanır.

Ana program penceresinde Güncelle seçeneğini tıklatarak, son başarılı güncellemenin tarih ve saati ile güncelleme gerekip gerekmediği de dahil olmak üzere geçerli güncelleme durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Otomatik güncellemelerin yanı sıra bir manuel güncellemeyi başlatmak için Güncellemeleri kontrol edin seçeneğini tıklayabilirsiniz.

PAGE_UPDATE

Gelişmiş ayarlar penceresi (Ana menüden Ayarlar'ı, ardından Gelişmiş ayarlar'ı tıklayın veya klavyenizde F5 tuşuna basın) ek güncelleme seçenekleri içerir. Güncelleme modu, proxy sunucu erişimi, LAN bağlantıları gibi gelişmiş güncelleme seçeneklerini yapılandırmak için Gelişmiş ayarlar ağacında Güncelle'yi tıklayın.

Güncellemeyle ilgili sorunlarla karşılaşırsanız güncelleme ön belleğini temizlemek için Temizle'yi tıklayın. Program modüllerini hala güncelleyemiyorsanız "Modül güncellemesi başarısız oldu" iletisi için sorun giderme bölümüne bakın.

CONFIG_UPDATE_ROLLBACK